Menu

Dřevěná okna PKSokna

Na našich dřevěných oknech si zákazníci nejvíce cení jejich dlouhou životnost, výborné tepelně-izolační vlastnosti i jednoduché ovládání. Kromě klasických moderních dřevěných oken vám na míru vyrobíme také špaletová (kastlová) okna. U nás si sami můžete vybrat i materiál ke zhotovení oken - okna vyrábíme z různých druhů dřeva. S dřevěnými okny od nás můžete navíc využít dotaci Nová zelená úsporám a ušetřit tímto způsobem další finance.

Dřevěná okna vyrábíme jen z jakostních komponent, proto vám jsme schopni zaručit perfektní funkčnost i špičkové izolační schopnosti. Kvalitní dřevěná okna vyrábíme více než 20 let a díky našim zkušenostem a technologiím vám umíme vyrobit dřevěná okna na míru vašim požadavkům s různým členěním i způsobem otvírání. Potřebujete s výběrem dřevěných oken pomoci? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Ceník dřevěných oken

Rozhodli jste se pro naše dřevěná okna? Pořiďte si okna přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník dřevěných oken na míru.

Rychlá navigace