Menu Nezávazně poptat

Dřevěné zimní zahrady

Dřevěné zimní zahrady přináší přírodu a slunce do Vašeho domu. Díky dřevěným zimním zahradám si tak můžete prodloužit pobyt v přírodě v jarních a podzimních měsících a současně též zajímavě architektonicky vytvořit příjemné přírodní prostředí v domě po celý rok.

Výběr dřevěné zimní zahrady

Zimní zahrady z dřevěných profilů značky PKS okna, s kvalitním zasklením a těsněním přinesou zelené srdce domova, v němž si můžete užívat klidu a pohody. Nevíte-li si rady z výběrem dřevěné zimní zahrady, naši obchodníci a technici jsou připraveni ochotně poradit s výběrem konkrétní zimní zahrady dle vašich představ.

Naše profily pro dřevěné zimní zahrady

  • Dřevěná zimní zahrada 68
  • Dřevěná zimní zahrada 78
  • Dřevěná zimní zahrada 88
  • Dřevohliníková zimní zahrada 78 (profil s hliníkovým exteriérovým opláštěním)

U všech výše uvedených profilací dřevěných dveří si můžete vybrat i zpracování ve vysoce estetickém provedení Softline.

Ceník dřevěných zimích zahrad na webu nenajdete. Zajímá-li vás ceny zimních zahrad pošlete nám požadavky a my vám zašleme kalkulaci zimní zahray přímo na míru.

Všechny zimní zahrady s označením PKS okna jsou vyráběny se stejnou precizností s jakou vyrábíme všechny naše výrobky.

Kontaktujte nás a uvidíte, že Vám dokážeme nabídnout optimální řešení! Podrobnější informace, rady a doporučení vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách, kde vám zároveň rádi naše dřevěné zimní zahrady předvedeme.

Dřevěné zimní zahrady

Dodavatelé materiálu

Siegenia Zobel Glassolutions Würth

Výběr tvaru dřevěné zimní zahrady

  • viktoriánské

Přínosy dřevěné zimní zahrady

Dřevěná zimní zahrada svým vzhledem výrazně oživí vzhled každého domu a přidá mu na výjimečnosti, reprezentativnosti a může i zvýraznit jeho funkcionalistické provedení.

Nezanedbatelně zlepší i tepelně izolační vlastnosti domu, tj. zamezí jeho prochlazení v zimě a přehřátí v létě. Díky nepřebernému množství otevíracích a větracích prvků dřevěná zimní zahrada zpříjemní posezení i v horkých dnech. Zimní zahrada tak zaručí komfort v každé roční době.


Barevné varianty

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace