Menu Nezávazně poptat

Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahrada přináší slunce a přírodu do Vašeho domu. Umožňuje tak prodloužit si pobyt v přírodě v jarních a podzimních měsících a současně též zajímavě architektonicky vytvořit příjemné přírodní prostředí v domě po celý rok. Náš systém zimních zahrad Vám umožní realizovat zimní zahradu přesně podle Vašich představ v různých tvarech, velikostech a barevném provedení. Pokud tedy zvolíte pro svou zimní zahradu konstrukčně dokonalý systém hliníkových profilů s kvalitním zasklením a špičkovým těsněním, získáte zelené srdce domova, kde můžete klidu a pohody užívat po celý rok.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem konkrétní zimní zahrady pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše představy. Kontaktujte nás a uvidíte, že Vám dokážeme nabídnout optimální řešení!

V současné době Vám nabízíme

  • Hliníková zimní zahrada 50 (systém Aluprof s přerušeným tepelným mostem)

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách, kde Vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás!

Hliníkové zimní zahrady

Technické parametry

  • Přerušený tepelný most ano
  • Barevnost (RAL, atd.) ano

Dodavatelé materiálu

Aluprof AGC Izos

Barevné varianty

Vzorník RAL vějiřek

Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou
nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.


Vybrané realizace

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace