PKS okna = práce ve sterilním prostředí

Pracujeme v těchto dnech velmi sterilně. Vy - naši zákaznici - se vůbec nemusíte dostat do kontaktu s našimi pracovníky, pokud nebudete sami chtít. Dbáme neustále na dodržování hygienických opatření vůči našim zákazníkům i našim zaměstnancům.

Jak to nyní u nás v těchto dnech vypadá?

8705

Dohodnutí zakázky na Vaše nová okna

Naši obchodníci s Vámi po telefonu nebo osobně v našich znovu otevřených pobočkách vše dojasní, domluví veškeré podrobnosti za účelem vypracování cenové nabídky, popř. za účelem vystavení smlouvy na nová okna. Smlouvu lze s námi uzavřít on-line!

8706

Zaměření stavebních otvorů pro Vaše nová okna našimi techniky

Naši technici k Vám přijedou vybavení ochrannými pomůckami, nemusíte se s nimi vůbec potkat, nebudete-li chtít.

8707

Výroba Vašich nových oken

Naši pracovníci ve výrobě jsou po celou pracovní dobu vybavení ochrannými pomůckami i rouškami.

8708

Montáž Vašich nových oken v bytě či na novostavbě

Naši montážníci k Vám přijedou vybavení ochrannými pomůckami, nemusíte se s nimi vůbec potkat, pokud nebudete chtít. Pracujeme při montáži s maximální bezpečností a ohleduplností.

8709

Naše obchodní pobočky (kanceláře) jsou pro Vás opět otevřeny, to možná již víte. Konkrétní otevírací doby jednotlivých poboček najde v sekci shwooromy a pobočky. V provozu jsou stále i naše výrobní závody. Naši zaměstnanci v nich i nadále pracují a jsou připraveni Vám poskytnout obvyklou obchodní nebo technickou podporu či potřebnou reakci. Neváhejte a obracejte se na naše zaměstnance a kolegy. Poptat okna a dveře můžete samozřejmě i přes poptávkový formulář.

Chcete vidět některá z opatření, které jsme proti šíření koronaviru přijali a jak nyní naši zaměstnanci pracují na Vašich zakázkách? Prohlédněte si fotogalerii níže. Zároveň si můžete prohlédnout stručný přehled zavedených opatření v rámci celé skupiny firem PKS.