Menu

Archiv

 • Okna prověřená Vysočinou

  Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již více než 26 let. Neváhejte a objednejte si i Vy naše výrobky. Naše okna mají svůj původ na Vysočině a dá se tedy říci, že jsou Vysočinou i prověřená. Ať jde o slunce, déšť, sníh či vítr.

 • Přijďte si vybrat nová okna do nově otevřeného showroomu v Praze

  Pro všechny zájemce o okna a dveře, a pro všechny naše zákazníky z Prahy a okolí, jsme otevřeli nový showroom ve kterém si můžete prohlédnout náš kompletní sortiment a přesvědčit se o jeho kvalitě.

 • Zveme Vás na Den otevřených dveří a oken

  Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Dne otevřených dveří a oken v PKS okna spojený s dětským dnem. Ten proběhne již v sobotu 17. 6. 2017 od 9 do 12 hodin ve Žďáře nad Sázavou - v areálu skupiny firem PKS. Vstup na akci je z ulice Jamská.

 • Okna opravdu pro každého

  Neváhejte a objednejte si i Vy naše výrobky. Vybírat můžete ze široké škály plastových či dřevěných oken.  U nás si určitě vyberete.

 • Akce na plastová okna

  Neváhejte a využijete i Vy aktuální akci na plastová okna. Akce se vztahuje na nabídky zhotovené v období 1. 2. - 30. 4. 2017 a platí pouze při uzavření smlouvy do konce dubna 2017.

 • Okna prověřená Vysočinou

  V tomto roce slavíme 25 let výroby oken. Již 25 let vyrábíme okna právě pro Vás – pro Váš dům, pro Váš byt. Okna, která mají svůj původ na Vysočině a dá se tedy říci, že jsou tímto regionem i „prověřena“ – ať jde o slunce, déšť, sníh či vítr.

 • Zveme Vás na Den otevřených dveří a oken

  Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Dne otevřených dveří a oken v PKS okna spojený s dětským dnem. Ten proběhne již v sobotu 18. 6. 2015 od 9 do 12 hodin v areálu skupiny firem PKS ve Žďáře nad Sázavou.

 • Narozeninová akce na okna

  Slavíme 25 let výroby oken, a proto pro vás máme naše okna výhodněji. Využijte této příležitosti i Vy! Aktuální akce platí pro plastová okna, vztahuje se na cenové nabídky zhotovené v období od 1. 7. 2016 do 30. 9. 2016 a platí při uzavření smlouvy do konce září 2016.

 • Novinka v našem sortimentu plastových výrobků: posuvné dveře „samodovírací“ (atriové)

  Jednou z našich aktuálních novinek jsou plastové posuvné dveře, které zjednodušeně nazýváme atriové. Toto provedení dveří v naší nabídce doplňuje již známé a používané sklopně posuvné dveře (typ S a typ Z) a zdvižně posuvné dveře (HS portály).
 • Obchodní zastoupení Veltrusy

  Dne 1. 3. 2016 jsme slavnostním přestřižením pásky otevřeli pobočku ve Veltrusech. Pobočka se nachází přímo ve výrobním areálu na výrobu plastových oken, přilehlého k čerpací stanici Robin oil.

Rychlá navigace