Menu

Archiv

 • Slevy na eurookna

  Neváhejte a využijete i vy současné slevy na eurookna. Sleva se vztahuje na cenové nabídky zhotovené v období 1. 6. - 31. 7. 2015 a platí pouze při uzavření smlouvy na dřevěné výrobky do 31. 7. 2015

 • Zveme Vás na Den otevřených dveří a oken s Michalem

  Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Dne otevřených dveří a oken v PKS okna spojený s dětským dnem. Ten proběhne v sobotu 13. 6. 2015 od 9 do 12 hodin v areálu skupiny firem PKS ve Žďáře nad Sázavou.

 • Dokonalejší povrchová úprava dřevěných oken

  Povrchová úprava je finální procedurou, která dává hotovému výrobku ten správný, dokonalý vzhled přesně podle Vašich představ. Dosud jsme používali výborné nátěrové systémy značky Sikkens od nadnárodního koncernu Akzo Nobel Deco GmbH. Od 1. 4. 2015 v rámci snahy o zvýšení flexibility v plnění náročných zákaznických požadavků (jako např. zvláštní odstíny i jiná speciální řešení) a možnosti zákazníkům nabídnout povrchovou úpravu s některými lepšími užitnými parametry aplikujeme na naše dřevěné výrobky ještě z našeho pohledu dokonalejší povrchovou úpravu od německé firmy Zobel GmbH.

 • Vybrat si v květnu PKS okna je správná trefa!

  Neváhejte a pořiďte si i Vy nová plastová nebo dřevěná okna a dveře. Od ledna navíc můžete na Vaše nová okna a dveře získat zimní slevu. Tu Vám nabízíme k nabídkám a k uzavřeným smlouvám v období od 1.3.-30. 4. 2015.

 • Zimní sleva na okna a dveře!

  Neváhejte a pořiďte si i Vy nová plastová nebo dřevěná okna a dveře. Od ledna navíc můžete na Vaše nová okna a dveře získat zimní slevu. Tu Vám nabízíme k nabídkám a k uzavřeným smlouvám v období od 1.3.-30. 4. 2015.

 • Přijďte si vybrat svá nová okna do nově otevřeného showroomu

  Dne 9.9.2014 od 9 hodin jsme pro vás otevřeli nový showroom PKS okna a.s. A to přímo v sídle společnosti. Přestřižení pásky proběhlo v 9:09 a poté již následovala prohlídka showroomu a přilehlých jednacích a zasedacích místností se zástupci subdodavatelů, následně od 10.00 jsme showroom otevřeli i pro veřejnost a ihned po otevření jsme uvítali několik prvních návštěvníků - zájemců o naše okna a dveře.

 • Program Nová zelená úsporám (2013-2020)

  Program Nová zelená úsporám volně navazuje na program Zelená úsporám, který probíhal v letech 2009 až 2013. Předpokládá se, že program poběží letech 2013 - 2020 a připraven je pro vlastníky soukromých a veřejných budov.

Rychlá navigace