Archiv

Okna prověřená Vysočinou

Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již více než 30 let. Neváhejte a objednejte si i Vy naše výrobky.

více informací

Okna a dveře levněji

Nabízíme Vám okna a dveře levněji, neváhejte a objednejte si i Vy nová okna. Nyní je ten správný čas. Vybírat můžete ze široké škály plastovýchdřevěných ale i dřevohliníkových oken. U nás si určitě vyberete.

více informací

Okna pro každého

I vy můžete mít nová okna. Neváhejte a objednejte si nová okna právě nyní. Můžete vybírat z široké škály plastových, dřevěných nebo i dřevohliníkových oken. 

více informací

Okna s elegantním designem

Neváhejte a objednejte si i Vy nová plastová okna s elegantním designem.
více informací

Snižujeme ceny oken
Plastových i dřevěných

Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již 30let. Neváhejte a objednejte si i Vy naše výrobky. Naše okna a dveře odpovídají příslušným technickým požadavkům, zároveň ale splňují i vysoké estetické nároky.

více informací

Plastová okna levněji

Vážený zákazníku, s ohledem na přicházející zimní období i vzhledem k složitému období vlivem šíření koronaviru Vám nabízíme naše plastová okna nyní levněji.

více informací

Technologie pro výrobu dřevěných oken

 Moderní výrobky a moderní výroba se neobejdou bez technologií, které zajišťují nejen efektivitu a produktivitu při samotné výrobě, ale ulehčují a zpříjemňují práci všem, kdo s nimi pracují. 

více informací

Snižujeme ceny plastových oken

Vzhledem k složitému období vlivem šíření koronaviru snižujeme na omezenou dobu ceny našich plastových oken.

více informací

Pracujeme ve sterilním prostředí

Naši zaměstnanci i nadále pracují a jsou připraveni Vám poskytnout obvyklou obchodní nebo technickou podporu či potřebnou reakci.

více informací

Okna pro každého

Neváhejte a objednejte si i Vy nová okna. Nyní je ten správný čas. Vybírat můžete ze široké škály plastových či dřevěných oken. U nás si určitě vyberete.

více informací

Plastové okno 88 - to nejlepší pro Váš domov

Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již více než 28 let a mezi naše nejlepší plastové výrobky patří Plastové okno 88. Plastové okno 88 je vyrobeno ze sedmikomorového profilového systému a je předurčeno zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy.

více informací

Okna prověřená Vysočinou

Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již více než 28 let. Neváhejte a objednejte si i Vy naše výrobky. Naše okna mají svůj původ na Vysočině a dá se tedy říci, že jsou Vysočinou i prověřená. Ať jde o slunce, déšť, sníh či vítr.

více informací