Menu Nezávazně poptat

Dřevěné zdvižně posuvné dveře

Dřevěné HS dveře (HS portály)

Pro správnou volbu oken a dveří je třeba vzít v potaz mnoho faktorů. Důležitou roli hraje také kvalita, funkčnost a design. I když dřevěná okna se značkou PKS okna se na českém trhu objevují již od roku 1994, zdvižně posuvné dveře (někdy se využívá i označení HS portál) jsou jedním z nejmodernějších a nejoblíbenějších výrobků poslední let.

Netřeba připomínat, že dbáme na maximální kvalitu provedení této luxusní záležitosti.

Řešení pro zdvižně posuvné dřevěné dveře

HS portály představují výrobek, který umožňuje elegantně formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu. Díky svým vlastnostem Vám umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. HS portály si můžete vybrat ze stejného materiálu jako okna (smrk, meranti, dub) a to včetně barevnosti.

V současné době nabízíme:

  • Dřevěné zdviženě posuvné dveře 68
  • Dřevěné zdviženě posuvné dveře 78
  • Dřevěné zdviženě posuvné dveře 88
  • Dřevohliníkové zdvižně posuvné dveře 78 (dřevěný profil s hliníkovým exteriérovým opláštěním)

Ceník dřevěných HS portálů na webu nehledejte. Ceny dřevěných HS portálů jsou navrženy vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách (Praha, Brno a dalších městech), kde vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás! Kontaktujte nás.


Dodavatelé materiálu

Siegenia Zobel Glassolutions

Barevné varianty

Video

Dřevěné zdvižně posuvné dveře

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace