Showroomy a pobočky

Showroomy a pobočky Jihočeský kraj Showroomy a pobočky Jihomoravský kraj Showroomy a pobočky Karlovarský kraj Showroomy a pobočky Královehradecký kraj Showroomy a pobočky Liberecký kraj Showroomy a pobočky Moravskoslezský kraj Showroomy a pobočky Olomoucký kraj Showroomy a pobočky Pardubický kraj Showroomy a pobočky Plzeňský kraj Showroomy a pobočky Praha Showroomy a pobočky Středočeský kraj Showroomy a pobočky Ústecký kraj Showroomy a pobočky Kraj Vysočina Showroomy a pobočky Zlínský kraj

Proč PKS okna?

  • Jeden z největších výrobců oken v ČR
  • 29 let zkušeností s výrobou oken a dveří
  • Komplexní nabídka oken a dveří
  • Výroba v moderních halách přímo v ČR
  • Nadstandardní záruka a servis

Brno

Příkop 4 (budova IBC)
602 00 Brno

p. Martin Vitešník
725 443 900
brno@pks.cz

Detail pobočky

Havlíčkův Brod

Jihlavská 628
583 01 Havlíčkův Brod

p. Jiří Landsman
602 661 306
havlbrod@pks.cz

Detail pobočky

Chrudim

Soukenická 155
537 01 Chrudim

p. Václav Pavliš
606 613 563
chrudim@pks.cz

Detail pobočky

Jihlava

Romana Havelky 4
586 01 Jihlava

p. Milan Varga
724 944 707
jihlava@pks.cz

Detail pobočky

Kolín

Havlíčkova 915
282 02 Kolín 4

p. Pavel Procházka
602 575 985
kolin@pks.cz

Detail pobočky

Litomyšl

Smetanovo náměstí 91
570 01 Litomyšl

p. Pavel Němec
724 084 277
litomysl@pks.cz

Detail pobočky

Olomouc

p. Martina Šimková
702 177 092
olomouc@pks.cz

Detail pobočky

Praha - Karlín (Showroom)

Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha - Karlín

p. Libor Flídr
724 008 193
praha@pks.cz

Detail pobočky

Praha - Chodov

Türkova 828/20
149 00 Praha 4

p. Daniel Švoma
606 616 528
praha@pks.cz

Detail pobočky

Přerov

Polní (naproti OBI)
750 02 Přerov

p. Tomáš Buček
724 015 319
prerov@pks.cz

Detail pobočky

Velké Meziříčí

Hornoměstská 2171/37
594 01 Velké Meziříčí

p. Miroslav Šuhaj
702 248 828
velmez@pks.cz

Detail pobočky

Veltrusy

Palackého 607
277 46 Veltrusy

p. Daniel Švoma
606 616 528
veltrusy@pks.cz

Detail pobočky

Vyškov

Brněnská 98
682 01 Vyškov

p. Tomáš Buček
724 015 319
vyskov@pks.cz

Detail pobočky

Žďár nad Sázavou (Showroom)

Brněnská, 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou

Ing. Jaroslav Ondráček
724 568 442
566 697 390
zdar@pks.cz

Detail pobočky