Jihlava plastová okna a dveře

Adresa

Romana Havelky 4
Jihlava
586 01

GPS:49.408338, 15.581936

Kontakty

p. Milan Varga Mobil:724 944 707 E-mail:jihlava@pks.cz

Otevírací doba

Po:dle dohody Út:12:30-16:00 St:8:00-11:30 12:00-15:00 Čt:12:30-16:00 Pá:dle dohody

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

Pobočka pro dřevěná, dřevohliníková, hliníková a plastová okna v Jihlavě. Na této pobočce naleznete kromě znalých obchodníků i vzorkovnu, díky které budete mít možnost si zvolená okna či dveře osahat na místě. Poraďte se s našimi odborníky, kteří mají mnohaleté zkušenosti se šetřením peněz našich klientů.

Kde parkovat

Zaparkujte na parkovišti přímo před zastoupením. Máme pro vás vyhrazená místa.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Firma PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v Česku. Naše plastová okna se vyznačují vysokou tepelnou a zvukovou izolací, minimálními nároky na údržbu a snadnou manipulací. V našem plastovém sortimentu naleznete také velice praktické plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme v našem závodě i dřevěné dveře a dřevěná okna, která můžete znát pod názvem eurookna, a hliníková okna a dveře. Moderním a trendovým řešením jsou i naše dřevohliníková okna a dveře.

Kromě prodeje samotných oken a dveří vám k nim nabízíme odbornou montáž a servis a doplňkový sortiment parapetů, sítí proti hmyzu a žaluzií. Dřevěná, dřevohliníková anebo plastová okna okna poskytnou vašemu domu tak dobrou tepelnou izolací, že můžete získat dotaci EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. S kvalitními dveřmi a okny značky PKS okna získáte perfektní produkty za dobrou cenu. Přijďte se přesvědčit na naši pobočku v Jihlavě.