Menu Nezávazně poptat

Dřevěné posuvné dveře

Pro správnou volbu oken a dveří je třeba vzít v potaz mnoho faktorů. Důležitou roli hraje také kvalita, funkčnost a design. I když dřevěná okna se značkou PKS okna se na českém trhu objevují již od roku 1994, sklopně posuvné dveře (stejně jako zdvižně posuvné dveře) jsou jedním z nejmodernějších a nejoblíbenějších výrobků poslední let.!

Netřeba připomínat, že dbáme na maximální kvalitu provedení tohoto výrobku.

Řešení pro sklopně posuvné dřevěné dveře

Dřevěné posuvné dveře představují výrobek, který umožňuje elegantně formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu. Díky svým vlastnostem Vám umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. Dřevěné posuvné dveře si můžete vybrat ze stejného materiálu jako okna (smrk, meranti, dub) a to včetně barevnosti.

Dřevěné sklopně posuvné dveře, které v současné době nabízíme

  • Dřevěné sklopně posuvné dveře 68
  • Dřevěné sklopně posuvné dveře 78
  • Dřevěné sklopně posuvné dveře 88
  • Dřevohliníkové sklopně posuvné dveře 78 (dřevěný profil s hliníkovým exteriérovým opláštěním)

Ceník dřevěných sklopně posuvných dveří na webu nehledejte. Ceny dřevěných sklopně posuvných dveří jsou navrženy vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách (Praha, Brno a dalších městech), kde vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás! Kontaktujte nás.

Dřevěné posuvné dveře

Dodavatelé materiálu

Siegenia Zobel Glassolutions Würth

Barevné varianty

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace