Menu Nezávazně poptat

Hliníkové zdvižně posuvné dveře

(HS portály)

Pro správnou volbu oken a dveří je třeba vzít v potaz mnoho faktorů. Důležitou roli hraje také kvalita, funkčnost a design. I když se hliníkové okna se značkou PKS okna objevují na českém trhu již od roku 1996, HS portál je úplnou novinkou v sortimentu a je moderním trendem v rámci České republiky!

Netřeba připomínat, že dbáme na maximální kvalitu provedení této luxusní záležitosti.
Řešení pro posuvná hliníkové zdvižně posuvné dveře HS portály představují výrobek, který umožňuje elegantně formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu.

Díky svým vlastnostem Vám umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. HS portály si můžete vybrat v široké škále barev dle stupnice RAL přesně tak, aby odpovídala vašim hliníkovým oknům.

HS portály, které v současné době nabízíme

  • Hliníkové zdvižně posuvné dveře 77

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našichvzorkovnách (Praha, Brno a dalších městech), kde vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás! Kontaktujte nás.

Hliníkové zdvižně posuvné dveře

Technické parametry

  • Barevnost (RAL, atd.) ano

Dodavatelé materiálu

Aluprof AGC Izos

Barevné varianty

Vzorník RAL vějiřek

Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou
nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.


Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace