Hliníkové zdvižně posuvné dveře

(HS portály)

Pro správnou volbu oken a dveří je třeba vzít v potaz mnoho faktorů. Důležitou roli hraje také kvalita, funkčnost a design. I když se hliníkové okna se značkou PKS okna objevují na českém trhu již od roku 1996, HS portál je úplnou novinkou v sortimentu a je moderním trendem v rámci České republiky!

Netřeba připomínat, že dbáme na maximální kvalitu provedení této luxusní záležitosti.
Hliníkové zdvižně posuvné dveře, tzv. HS portály, představují výrobek, který umožňuje elegantně formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu.

Díky svým vlastnostem Vám umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. HS portály si můžete vybrat v široké škále barev dle stupnice RAL přesně tak, aby odpovídaly Vašim hliníkovým oknům.

HS portály, které v současné době nabízíme

  • Hliníkové zdvižně posuvné dveře 77

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách (Praha, Brno a dalších městech), kde vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás! Kontaktujte nás.

Technické parametry

Barevnost (RAL, atd.) ano
Reference
Hliníkové dveře zdvižně posuvné Realizace PKS okna a.s.

Barvy

Vzorník RAL vějiřek Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt