Hliníkové fasády

Fasádní systémy

Naší specialitou v rámci hliníkových výrobků jsou fasádní systémy, které umožňují řešit rozmanité tvary prosklených stěn a světlíků. Do fasádního systému je možné vkládat různé typy oken a dveří z okenních a dveřních systémů, u oken s možností skrytých rámů křídel.

Velkoplošné fasády z hliníkových profilů a skla charakterizují architekturu dneška a dávají důraz projektům a stavbám. Široká škála fasádních systémů umožňuje navrhnout a vyrobit optimální řešení fasády nebo zastřešení včetně světlíků pro každý typ stavby. Samozřejmostí je bohatý sortiment krycích lišt a sloupků pro nejrůznější design a dokonalý vzhled fasády.

V současné době Vám nabízíme

  • Hliníková fasáda 50 (systém Aluprof s přerušeným tepelným mostem)

Možné provedení fasád

  • s přiznanými exteriérovými lištami na sloupcích a příčkách
  • polostrukturální fasády s tmelenou spárou např. vertikální a druhý směr s přiznanou hliníkovou lištou
  • strukturální fasády z exteriéru bez lišt, spáry mezi skly s tmelenou např. vertikální spárou, druhý směr s přiznanou hliníkovou lištou

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách, kde Vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás!

Technické parametry

Přerušený tepelný most ano
Barevnost (RAL, atd.) ano
Reference
Hliníkové fasády Realizace PKS okna a.s.

Barvy

Vzorník RAL vějiřek Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt