Menu

Dřevěná okna

Dřevěná okna, tzv. eurookna, od firmy PKS okna působí autenticky a vizuálně ladí se stylem stavby, vyhovují přitom ale nárokům na moderní a úsporné bydlení. Dřevěné rámy z lepeného hranolu zajišťují perfektní tvarovou stálost a díky izolačním sklům vynikají eurookna výbornými zvukovými a tepelněizolačními parametry. Nepronikne k vám tak hluk z ulice a ušetříte za náklady na vytápění. S našimi dřevěnými okny si můžete zažádat i o dotace v rámci evropského projektu Nová zelená úsporám a odlehčit tak svému rozpočtu ještě víc. Eurookna jsou opatřena ekologickým impregnačním a vrchním nátěrem, který prodlužuje jejich životnost, a moderní kování chrání váš majetek před vloupáním. Chcete se o těchto oknech dozvědět více? Přečtěte si, proč jsou euroookna výhodná.


Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Ceník dřevěných oken

Rozhodli jste se pro naše dřevěná okna? Pořiďte si okna přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník dřevěných oken na míru.

Na našich dřevěných oknech si zákazníci nejvíce cení jejich dlouhou životnost, výborné tepelně-izolační vlastnosti i jednoduché ovládání. Kromě klasických moderních dřevěných oken vám na míru vyrobíme také špaletová (kastlová) okna. U nás si sami můžete vybrat i materiál ke zhotovení oken - okna vyrábíme z různých druhů dřeva. S dřevěnými okny od nás můžete navíc využít dotaci Nová zelená úsporám a ušetřit tímto způsobem další finance.

Dřevěná okna vyrábíme jen z jakostních komponent, proto vám jsme schopni zaručit perfektní funkčnost i špičkové izolační schopnosti. Kvalitní dřevěná okna vyrábíme více než 20 let a díky našim zkušenostem a technologiím vám umíme vyrobit dřevěná okna na míru vašim požadavkům s různým členěním i způsobem otvírání. Potřebujete s výběrem dřevěných oken pomoci? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Rychlá navigace