Menu

Plastové dveře

Vchodové plastové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vchodových plastových dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy. Ceník plastových dveří na webu nehledejte Ceny plastových dveří jsou spočítány vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

V současné době nabízíme tyto plastové vchodové dveře

  • Plastové vchodové dveře 76
  • Plastové vchodové dveře 84

Všechna plastová okna a dveře jsou vyráběna s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací.

Plastové dveře

Dodavatelé materiálu

Inoutic Siegenia VP Multlock

Typy plastových vchodových dveří

  • ozdobnou výplní - vchodové dveře jsou zhotoveny jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, pohledovou část tvoří vakuově tvářené plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité (viz. Katalog plastových dveří - s výplněmi (pdf)
  • bez ozdobné výplně (konstrukční) - plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité (viz. Katalog plastových dveří - konstrukčních (pdf)

Zamykání

  • vchodové dveře osazujeme zamykací vložku MUL-T-LOCK 7×7 společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
  • odolná proti vyhmatání a částečně i proti odvrtání (při pokusu o odvrtání dojde k poškození vložky, nelze však dosáhnout otevření dveří)
  • k vložce dostanete bezpečnostní kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče - bez ní nelze přidělat duplikáty

Barevné varianty

Vybrané realizace

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace