Veltrusy plastová okna

Adresa

Palackého 607
Veltrusy
277 46

GPS:50.266066, 14.333988

Kontakty

p. Daniel Švoma Mobil:606 616 528 E-mail:veltrusy@pks.cz

Otevírací doba

Po:dle dohody Út:dle dohody St:dle dohody Čt:dle dohody Pá:dle dohody

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

Pobočka pro plastová, hliníková a dřevěná okna ve Veltrusech. Zkušený personál Vám pomůže najít optimální řešení pro Váš dům, byt anebo stavební projekt.
Doporučujeme předem dohodnout schůzku telefonicky.

Kde parkovat

Na křižovatce ulic Palackého a Pod Horami zabočte do slepé části ulice Pod Horami - kolem čerpací stanice Robin oil. Přibližně v polovině této části ulice vjeďte branou označenou logy PKS okna do areálu a již uvidíte parkovací místa, která pro Vás máme vyhrazena a zároveň uvidíte i vstup do budovy s naší pobočkou kde se Vám budeme rádi věnovat.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od náš výborně zvukově a tepelně izolují interiér od vnějšího prostředí a kromě toho také vynikají nízkými nároky na údržbu a prakticky neomezenou životností. Stejně odolné jsou naše plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme také skvěle izolující dřevěná okna, známá také jako eurookna, a dveře v našem sortimentu naleznete také hliníková okna a dveře z hliníku. Moderním a trendovým řešením jsou i naše dřevohliníková okna a dveře.

Na našich pobočkách nabízíme nejenom náš kompletní sortiment oken a dveří, ale k zakoupeným produktům vám poskytneme také servis a montáž. Zároveň u nás zakoupíte také parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. Naše dřevěná, dřevohliníková a plastová okna izolují tak dobře, že s nimi získáte dotaci EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. Přijďte si prohlédnout naše výrobky na pobočku ve Veltrusech a pořiďte si kvalitní české výrobky za dobrou cenu.