Havlíčkův Brod plastová okna a dveře

Adresa

Jihlavská 628
Havlíčkův Brod
583 01

GPS:49.602828, 15.579091

Kontakty

p. Jiří Landsman Mobil:602 661 306 E-mail:havlbrod@pks.cz

Otevírací doba

Po:12:00-16:00 Út:dle dohody St:12:00-16:00 Čt:12:00-16:00 Pá:dle dohody

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

Pobočka pro dřevěná, plastová a hliníková okna v Havlíčkově Brodě. Naše havlíčkobrodská pobočka kromě vyškoleného personálu zahrnuje i vzorkovnu s reálnými okny a dveřmi, takže si budete moci prohlédnout různá řešení pro vaše okna a dveře. Přijďte se k nám podívat, náš personál má dlouholeté zkušenosti s výběrem ideálního řešení pro váš dům nebo byt.

Kde parkovat

Sídlíme v objektu SPŠ stavební - zaparkujte na přilehlém parkovišti (bývalé autobusové nádraží).

Proč si vybrat okna a dveře o firmy PKS okna?

Firma PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v Česku. Naše plastová okna se vyznačují vysokou tepelnou a zvukovou izolací, minimálními nároky na údržbu a snadnou manipulací. V našem sortimentu naleznete i velice praktické plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme v našem závodě také dřevěné dveře a dřevěná okna, která můžete znát pod názvem eurookna. Vyrábíme i dřevohliníková okna a dveře a nesmíme zapomenou ani na naše hliníková okna a dveře.

Kromě prodeje samotných oken a dveří vám k nim nabízíme odbornou montáž a servis a doplňkový sortiment parapetů, sítí proti hmyzu a žaluzií. Dřevěná a plastová okna od firmy PKS okna poskytnou vašemu domu tak dobrou tepelnou izolací, že můžete získat dotaci EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. S našimi kvalitními dveřmi a okny získáte perfektní produkty za dobrou cenu. Přijďte se přesvědčit na naši pobočku v Havlíčkově Brodě.