Velké Meziříčí plastová okna a dveře

Adresa

Hornoměstská 2171/37
Velké Meziříčí
594 01

GPS:49.355893, 16.007040

Kontakty

p. Miroslav Šuhaj Mobil:702 248 828 E-mail:velmez@pks.cz

Otevírací doba

Po:dle nařízení vlády ČR zavřeno, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem Út:dle nařízení vlády ČR zavřeno, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem St:dle nařízení vlády ČR zavřeno, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem Čt:dle nařízení vlády ČR zavřeno, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem Pá:dle nařízení vlády ČR zavřeno, kontaktujte nás prosím telefonicky či e-mailem

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

Ve Velkém Meziříčí naleznete pobočku na ulici Hornoměstská. Personál pobočky Vám pomůže najít optimální řešení pro Vás dům, byt anebo stavební projekt. Po vzájemné konzultaci s Vámi Vám doporučí z naší nabídky plastových, dřevěných anebo hliníkových oken řešení přímo pro Vás.

Kde parkovat

Zaparkovat můžete přímo před pobočkou PKS okna před kterou je veřejné parkoviště. Pobočku naleznete jednoduše - ve vedlejším domu sídlí Finanční úřad Velké Meziříčí, anebo např. Úřad práce Velké Meziříčí.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od nás výborně zvukově a tepelně izolují a kromě toho také vynikají nízkými nároky na údržbu a prakticky neomezenou životností. Stejně odolné jsou naše plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme také dřevěná okna, známá také jako eurookna, a v našem výrobním sortimentu naleznete samozřejmě také hliníková okna.

Na našich pobočkách nabízíme nejenom náš kompletní sortiment oken a dveří, ale k zakoupeným produktům vám nabídneme také související služby a doplňky k oknům jako parapety, žaluzie, atd.

Vážení návštěvníci a zákazníci, dle nařízení vlády ČR máme naše obchodní pobočky (kanceláře) zavřené, ale i nadále pro Vás pracujeme a i nadále Vám rádi např. připravíme cenovou nabídku. Kontaktujte nás prosím telefonicky, e-mailem anebo přes poptávkový formulář. Děkujeme.