Menu Nezávazně poptat

Plastová okna a dveře Brno

Adresa

Příkop 4 (budova IBC)
Brno
602 00

GPS
49.200073, 16.613628

Otevírací doba

Po:dle dohody
Út:dle dohody
St:dle dohody
Čt:dle dohody
Pá:dle dohody

Telefon a e-mail

p. Martin Vitešník
725 443 900
brno@pks.cz

Foto

O pobočce

Pobočka pro dřevěná, hliníková a plastová okna v Brně. Specializuje se na firemní zákazníky, ale naši pracovníci si bez nejmenších problémů poradí i se zákazníky z koncového (rodinného) sektoru. Nevíte, která okna si vybrat? Potřebujete spočítat kalkulaci oken a dveří pro vaši stavbu? Přijďte, jsme tu pro vás.

Kde parkovat

Zaparkujte v podzemních garážích objektu.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od nás vynikají vysokou tepelnou a zvukovou izolací, nízkými nároky na údržbu a snadnou manipulací. Z plastu vyrábíme také praktické a odolné dveře. Kromě plastových oken a dveří u nás koupíte i dřevěná okna (neboli eurookna) poskytující příjemný dřevěný vzhled, klasické dřevěné dveře a hliníková okna a dveře s dlouhou životností. 

K našim produktům nabízíme také montáž a servis a parapetní desky, sítě proti hmyzu, žaluzie a rolety jako doplňkové produkty. Díky dřevěným či plastovým oknům od firmy PKS okna máte také možnost dosáhnout na dotace EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. Pořiďte si dveře a okna na naší pobočce v Brně a získejte na jednom místě kvalitní produkty, služby i servis.

Rychlá navigace