Kolín plastová okna a dveře

Adresa

Havlíčkova 915
Kolín 4
282 02

GPS:50.021773, 15.211961

Kontakty

p. Pavel Procházka Mobil:602 575 985 E-mail:kolin@pks.cz

Otevírací doba

Po:zavřeno Út:12:30-16:30 St:zavřeno Čt:12:30-16:30 Pá:zavřeno

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

Pobočka pro kvalitní dřevěná, dřevohliníková, hliníková a plastová okna v Kolíně. Přijďte se k nám poradit ohledně ideálních oken a dveří pro váš dům. Společně najdeme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat a ušetří vám finance za plastová a dřevěná okna.

Kde parkovat

Zaparkujte přímo před zastoupením, popř. zajeďte na dvůr za objektem.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od náš výborně zvukově a tepelně izolují interiér od vnějšího prostředí a kromě toho vynikají nízkými nároky na údržbu a prakticky neomezenou životností. Stejně odolné jsou naše plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme také skvěle izolující dřevěná okna (eurookna) a dveře v našem sortimentu naleznete i okna a dveře z hliníku. Moderním a trendovým řešením jsou i naše dřevohliníková okna a dveře.

Na našich pobočkách nabízíme nejenom náš kompletní sortiment oken a dveří, ale k zakoupeným produktům vám poskytneme také servis a montáž. Zároveň u nás zakoupíte také parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. Naše dřevěná, dřevohliníková a plastová okna izolují tak dobře, že s nimi získáte dotaci EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. Přijďte si prohlédnout výrobky značky PKS okna na pobočku v Kolíně a pořiďte si kvalitní české výrobky za dobrou cenu.