Litomyšl plastová okna a dveře

Adresa

Smetanovo náměstí 91
Litomyšl
570 01

GPS:49.8694711, 16.3129733

Kontakty

p. Pavel Němec Mobil:724 084 277 E-mail:litomysl@pks.cz

Otevírací doba

Po:8:00-11:30 Út:8:30-11:30 12:30-15:00 St:dle dohody Čt:12:30-16:00 Pá:dle dohody

Nezávazně poptat na této pobočce

Projděte se virtuálně

O pobočce

V Litomyšli sídlíme přímo na Smetanově náměstí v 2.NP Domu sportu Stratílek. Přijďte se k nám poradit ohledně ideálního řešení pro váš dům nebo byt. Na litomyšlské pobočce máme spoustu vzorků, které vám pomohou získat představu, jak bude finální řešení vašich oken a dveří vypadat. Pobočka je zaměřena na celý sortiment - plastová, dřevěná, dřevohliníková i hliníková okna.

Kde parkovat

Zaparkujte přímo na Smetanově náměstí. Naleznete nás v 2. NP Domu sportu Stratílek.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od nás vynikají vysokou tepelnou a zvukovou izolací, nízkými nároky na údržbu a snadnou manipulací. Z plastu vyrábíme také praktické a odolné dveře. Kromě plastových oken a dveří u nás koupíte i dřevěná okna (neboli eurookna) poskytující příjemný dřevěný vzhled, klasické dřevěné dveře a hliníková okna a dveře s dlouhou životností. Moderním a trendovým řešením jsou i naše dřevohliníková okna a dveře.

K našim produktům nabízíme také montáž a servis a parapetní desky, sítě proti hmyzu a žaluzie jako doplňkové produkty. Díky dřevěným, dřevohliníkovým či plastovým oknům značky PKS okna máte také možnost dosáhnout na dotace EU v rámci projektu Nový zelená úsporám. Pořiďte si dveře a okna na naší pobočce v Litomyšli a získejte na jednom místě kvalitní produkty, služby a servis.