Menu Nezávazně poptat

Plastová okna a dveře Přerov

Adresa

Polní (naproti OBI)
Přerov
750 02

GPS
49.4572333, 17.4361697

Otevírací doba

Po:08:00 - 16:00
Út:08:00 - 16:00
St:08:00 - 16:00
Čt:08:00 - 16:00
Pá:zavřeno

Telefon a e-mail

p. Jan Zíta
702 177 656
prerov@pks.cz

Virtuální prohlídka

Přerov

O pobočce

V Přerově sídlíme na ulici Polní, v areálu společně s prodejnou nábytku, který se nachází naproti OBI (dříve Baumax) a za čerpací stanici MOL. Přijďte se se k nám poradit ohledně ideálního řešení pro váš dům nebo byt. Na přerovské pobočce se Vám bude věnovat náš odborník, který Vám představí celý výrobní sortiment - plastová, dřevěná i hliníková okna.

Kde parkovat

Zaparkovat můžete hned po vjezdu do areálu přímo vedle naší pobočky na volné ploše, která slouží jako parkoviště.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v České republice. Plastová okna od nás vynikají vysokou tepelnou a zvukovou izolací, nízkými nároky na údržbu a snadnou manipulací. Z plastu vyrábíme také praktické a odolné dveře. Kromě plastových oken a dveří u nás koupíte také dřevěná okna (neboli eurookna) poskytující příjemný dřevěný vzhled, klasické dřevěné dveře a hliníková okna a dveře s dlouhou životností. 

K našim produktům nabízíme také montáž a servis a parapetní desky, sítě proti hmyzu, žaluzie a rolety jako doplňkové produkty. Díky dřevěným či plastovým oknům značky PKS okna máte také možnost dosáhnout na dotace EU v rámci projektu Nový zelená úsporám. Pořiďte si dveře a okna na naší pobočce v Přerově a získejte na jednom místě kvalitní produkty, služby i servis.


Rychlá navigace