Den otevřených dveří a oken 2016 se vydařil!

Letošní Den otevřených dveří a oken se vydařil a to i včetně počasí. V sobotu 18. 6. 2016 bylo ve Žďáře nad Sázavou opravdu krásně a návštěvníci přicházeli do areálu firmy už před 9 00, kdy byl oficiální začátek celé akce.

Skákací hrady, malování na obličej, mobilní střelnice, bonbóny, balónky, pexesa, propisky, DVD s výrobou oken, soutěže s Hitrádiem Vysočina – to všechno a spoustu dalších věcí pro návštěvníky i spolu s prohlídkami výrobních hal zaručovalo zajímavé a zábavné dopoledne jak pro děti, tak pro jejich rodiče. V průběhu akce si návštěvníci mohli z blízka a na vlastní oči prohlédnout, jak se okna či dveře z plastu, dřeva anebo hliníku ve firmě u nás, ve firmě PKS okna, vyrábějí.

Od 10 hodin svým vystoupením Michal z Kouzelné školky i letos ukázal, že pobavit malé i velké diváky prostě umí. Novinkou v programu akce byla kaskadérská show na motorce – od vicemistra ČR z roku 2015 v této disciplíně. Ta proběhla od 11 hodin a dá se směle říci, že tato poněkud hlučná show nadchla nejen přítomné tatínky, ale mnoho malých kluků a holek. Na závěr dopoledního programu potom své umění předvedli divákům trialisté z nedalekého oddílu AMK Hamry nad Sázavou.

Kdo přišel, rozhodně nelitoval, navíc každý příchozí mohl v rámci celého dopoledne soutěžit o stavebnice Lego. Pět šťastných výherců si stavebnice odneslo domů ihned po losování a k dopoledni plnému zážitků si mohli přidat i tento dárek od firmy PKS okna.