Menu Nezávazně poptat

O firmě

Připravili jsme pro Vás i videa o společnosti PKS okna a.s. jako takové. O našich výrobních prostorách, které jsou jedny z nejmodernějších v České republice, či o různých společensko-kulturních akcích, které u nás v PKS okna v průběhu času pořádáme.

Představení společnosti

Krátké a jednoduché video. I přesto, že je již trochu staršího data, tak průřezově představuje PKS okna – od představení samotné společnosti přes výrobu okna až po montáž u jednoho z našich zákazníků.


Výrobní prostory

Výrobní prostory jsou srdcem každé společnosti která své produkty vyrábí. Naše hlavní výrobní prostory, které jsme včetně nejmodernějších technologií uvedli do provozu v roce 2009, si můžete prohlédnout i Vy. Celková investice do těchto výrobních prostor převyšovala hodnotu 120 mil. Kč.

Výstavba a otevření výrobní haly pro plastová a hliníková okna


Prohlídka výrobní haly pro plastová a hliníková okna


Den otevřených dveří 2016

Ohlédnutí za šestým dnem otevřených oken a dveří PKS okna spojeným s dětským dnem. Akce proběhla 18. 6. 2016 za účasti Michala z kouzelné školky a také za účasti Mirka Freye, který předvedl svoji kaskadérskou show na motorce – a právě tu jsme operativně natočili a tvoří hlavní část tohoto videa, které je doplněno i vybranými snímky z celé akce.


Den otevřených dveří 2014

Ohlédnutí za čtvrtým dnem otevřených oken a dveří PKS okna spojený s dětským dnem - 14.6.2014. Za účasti Michala z kouzelné školky. Video zahrnuje prohlídky výrobních prostor i dětské atrakce.

Chcete si prohlédnout další videa a nebo si chcete prohlédnout naše produkty?

Rychlá navigace