Podporujeme

Každý potřebuje někdy pomoci či podpořit. Ať je malý anebo velký. I my, jako PKS okna a.s., se snažíme podporovat jak dlouhodobé projekty, tak i individuální akce spojené s charitou, s kulturou nebo se sportem. Aktuálně jsme partneři těchto projektů a akcí:

 • Střední škola stavební Jihlava

  Střední škola stavební Jihlava

  dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou stavební v Jihlavě. Aktivně podporujeme vzdělávání v oblasti stavebnictví, např. formou daru stavebních výplní pro praktickou výuku montáže těchto výplní.

  Více informací o Střední škole stavební Jihlava.

 • Logo Hospicové hnutí Vysočina

  Hospicové hnutí - Vysočina, o.s.

  občanské sdružení, založené v roce 2000 v Novém Městě na Moravě se snahou přispět ke zlepšení péče o nemocné, umírající, osamělé a truchlící lidi formou občanské, dobrovolnické pomoci. Sdružení je zřizovatelem dvou zdravotnických zařízení - první středisko je v Novém Městě na Moravě, druhé středisko je v Jihlavě.

  Více informací o Hospicové hnutí - Vysočina.

 • Horácký džbánek 2018

  Horácký džbánek

  každoročně podporujeme i festival Horácký džbánek, který se koná obvykle na začátku srpna na Zámku ve Žďáře nad Sázavou.

  Momentky z festivalu můžete vidět na www.dkzdar.cz

 • Horolezec Radek Jaroš (2014)

  Horolezec Radek Jaroš

  Radek i s naší dlouholetou podporou v roce 2014 završil "Korunu Himálaje". Je tak nejúspěšnější horolezec v historii naší republiky.

  Více informací o Radku Jarošovi naleznete na www.radekjaros.cz.

 • 5460

  Zajíček na koni

  Poskytuje své služby rodinám a zařízením pečujícím o děti a mladistvé ze znevýhodněných skupin obyvatel (tělesný handicap, mentální handicap, kombinovaný handicap, sociokulturní handicap – adopce, národnostní menšina, sociální minimum rodiny). Dětmi v tomto případě rozumíme i dospělé s duší dítěte.

  Více informací na www.zajiceknakoni.cz

 • PKS okna Žďár nad Sázavou (sezóna 2013)

  Folklórní soubor Škubánek, Světlá nad Sázavou

  stejně tak jako minulé roky, tak i nadále podporujeme soubor Škubánek.

  Více informací o souboru Škubánek naleznete na www.skubanek.cz

 • 10436

  PKS okna Žďár nad Sázavou

  Dlouhodobě podporujeme žďárský nohejbalový klub, který působí pod „naším jménem“. Nově je naše podpora směřována zejména do nohejbalové mládeže.

  Více informací o nohejbalistech PKS okna Žďár nad Sázavou.

 • Popálky o. p. s.

  Popálky o. p. s.

  Organizace Popálky o. p. s. vznikla na sklonku roku 2013 transformací z občanského Sdružení na pomoc popáleným dětem. To se (jak sám název napovídá) od svého vzniku v roce 1994 zabývalo pomocí popáleným dětem a jejich rodinným příslušníkům.

  Více informací zde: www.popalky.cz

 • Portimo, o.p.s.

  Portimo, o.p.s.

  Pro rok 2014 podporujeme obecně prospěšnou společnost Portimo, o.p.s. jejíž cílem je podporovat kvalitu života prostřednictvím sociálních služeb a dalších aktivit pro obyvatele v našem městě a regionu, s ohledem na jejich konkrétní potřeby.

  Více informací na www.portimo.cz

 • 5459

  Daniel Mayer

  Daniel je nadějný cyklista z obce Polnička specializující se na cyklokros. Jezdí závody Českého poháru, od roku 2016 patři do juniorské reprezentace ČR.

 • Klub Úsměv

  Klub Úsměv

  Asociace rodičů a přátel postižených dětí Žďár nad Sázavou - Klub Úsměv, je dobrovolné svépomocné občanské sdružení působí ve prospěch zdravotně postižených dětí, mládeže, jejich rodičů a všech, kteří mají zájem těmto dětem a rodinám pomáhat.

  Více informací na www.asociacezr.cz

 • HC Lvi Chotěboř

  HC Lvi Chotěboř

  Pravidelně podporujeme český klub HC Lvi Chotěboř, který je pravidelným účastníkem krajské ligy mužů.

  Více informací zde: www.hcchot.cz

 • SKLH Žďár nad Sázavou

  SKLH Žďár nad Sázavou

  Pravidelně podporujeme hokejový klub ze Žďáru nad Sázavou, který je pravidelným účastníkem 2. ligy.

  Více informací zde: www.hokejzr.cz