Menu Nezávazně poptat

Podporujeme

Každý potřebuje někdy pomoci či podpořit. Ať je malý anebo velký. I my, jako PKS okna a.s., se snažíme podporovat jak dlouhodobé projekty, tak i individuální akce spojené s charitou, s kulturou nebo se sportem. Aktuálně jsme partneři těchto projektů a akcí:

 • 5455FC Vysočina Jihlava

  FC Vysočina Jihlava je moravský fotbalový klub, hrající od sezóny 2012/13 nejvyšší českou fotbalovou ligu.

  Více informací na http://www.fcvysocina.cz/

 • PKS okna Žďár nad Sázavou (sezóna 2013)Hospicové hnutí - Vysočina, o.s.

  občanské sdružení, založené v roce 2000 v Novém Městě na Moravě se snahou přispět ke zlepšení péče o nemocné, umírající, osamělé a truchlící lidi formou občanské, dobrovolnické pomoci. Sdružení je zřizovatelem dvou zdravotnických zařízení - první středisko je v Novém Městě na Moravě, druhé středisko je v Jihlavě.

  Více informací o Hospicové hnutí - Vysočina.

 • Horolezec Radek Jaroš (2014)Horolezec Radek Jaroš

  Radek i s naší dlouholetou podporou v roce 2014 završil "Korunu Himálaje" výlezem na obávanou K2. Za tento výkon obdržel cenu Jiřího Gutha-Jarkovského, kterou uděluje každoročně Český olympijský výbor za nejlepší výkon roku. O držiteli letos poprvé rozhodovali sportovci - hlasovala skoro stovka těch, kteří se zúčastnili OH v Londýně či Soči, anebo Světových her v Cali. Jak ke "Koruně Himálaje" tak k ceně Gutha-Jarkovského gratulujeme!

  Více informací o Radku Jarošovi naleznete na www.radekjaros.cz.

 • 5458Korespondance 2016

  Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla proběhl ve dnech 8.7.-10.7.2016 v areálu Zámku ve Žďáře nad Sázavou. Na 50 umělců z 15 zemí představilo všem návštěvníkům své umění.

  Více informací na http://www.korespondance.cz/

 • 5461PKS okna Žďár nad Sázavou

  Dlouhodobě podporujeme žďárský nohejbalový klub, který i nadále působí v 1.lize mužů pod "naším jménem".

  Více informací o nohejbalistech PKS okna Žďár nad Sázavou.

 • 5456Horácký džbánek

  každoročně podporujeme i festival Horácký džbánek, který se koná obvykle na začátku srpna na Zámku ve Žďáře nad Sázavou.

  Momentky z festivalu můžete vidět na www.dkzdar.cz

 • 5460Zajíček na koni

  Poskytuje své služby rodinám a zařízením pečujícím o děti a mladistvé ze znevýhodněných skupin obyvatel (tělesný handicap, mentální handicap, kombinovaný handicap, sociokulturní handicap – adopce, národnostní menšina, sociální minimum rodiny). Dětmi v tomto případě rozumíme i dospělé s duší dítěte.

  Více informací na http://www.zajiceknakoni.cz/

 • 5459Daniel Mayer

  Daniel Mayer mladý a nadějný cyklista specializující se na cyklokros, popř. na horská kola. Jezdí závody Českého poháru, od roku 2016 je zařazený do reprezentace ČR.

 • PKS okna Žďár nad Sázavou (sezóna 2013)Folklórní soubor Škubánek, Světlá nad Sázavou

  stejně tak jako minulé roky, tak i nadále podporujeme soubor Škubánek.

  Více informací o souboru Škubánek naleznete na www.skubanek.cz

 • 5457Klub Úsměv

  Asociace rodičů a přátel postižených dětí Žďár nad Sázavou - Klub Úsměv, je dobrovolné svépomocné občanské sdružení působí ve prospěch zdravotně postižených dětí, mládeže, jejich rodičů a všech, kteří mají zájem těmto dětem a rodinám pomáhat.

  Více informací na http://www.asociacezr.cz/

 • PKS okna Žďár nad Sázavou (sezóna 2013)Alaskan Team - Vít Kolátor

  od roku 2014 podporujeme i Víta Kolátora, jednoho z nejúspěšnějších a nejlepších českých musherů. Několikanásobného mistra a medailistu z Mistrovství ČR.

  Více informací naleznete na www.vitkolator.cz

 • Portimo, o.p.s.Portimo, o.p.s.

  Pro rok 2014 podporujeme obecně prospěšnou společnost Portimo, o.p.s. jejíž cílem je podporovat kvalitu života prostřednictvím sociálních služeb a dalších aktivit pro obyvatele v našem městě a regionu, s ohledem na jejich konkrétní potřeby.

  Více informací na http://www.portimo.cz/

Rychlá navigace