Zateplení a revitalizace staveb

Realizace staveb

Výměna nových oken často znamená také řešení dalších souvisejících stavebních prací. Jejich kvalitní provedení je poté hlavním měřítkem pro celkové hodnocení investic do nových oken. My umíme tyto kompletní stavební práce zajistit.

Díky speciálnímu provozu s názvem Realizace staveb, který se zabývá pouze těmito stavebními pracemi, Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní výrobek (okna, dveře, atd.), ale i kompletní službu jednoho dodavatele celého díla. Tento přístup uplatňujeme u všech našich zákazníků.

Naše realizované stavby s vybranými prácemi (zateplení, rekonstrukce střech, balkónů, atd.) naleznete zde. Panelový dům před rekonstrukcí

V rámci realizací staveb spojené s výměnou oken Vám nabízíme

 • zednické práce
 • zateplení obvodových plášťů budov
 • hydroizolace plochých střech včetně zateplení
 • klempířské práce
 • dodávka a montáž ocelových konstrukcí, atd.

S námi se nemusíte o nic starat ! Vše zařídíme za Vás.

Vlastní dodávku prací zajišťujeme prostřednictvím spolehlivých a ověřených smluvních partnerů. Inženýrské zajištění celé zakázky nebo jejích částí představuje pro zákazníka výhodu v možnosti komunikace pouze s jedním stavebním partnerem, který nese veškeré záruky za prováděné práce a zároveň s ním dokáže řešit nejen technické detaily, ale celou „stavbu“ komplexně.

Zateplování

Panelový dům po rekonstrukciZateplování objektů má dnes řadu příznivců především z jednoho důvodu: šetří naše peněženky. Díky správně provedenému zateplení totiž lze dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění daného objektu.

Funkce zateplení - proč zateplovat?

Zateplení spojuje několik různých funkcí důležitých pro celkovou funkci a životnost objektu:

 • chrání stavební konstrukci proti vnějším vlivům prostředí a prodlužuje tak celkovou životnost objektu
 • snižuje tepelné ztráty objektu a snižuje tak spotřeba energie na vytápění
 • zlepšuje tepelnou pohodu v interiéru
 • omezuje vznik hygienických závad, tj. vznik plísní
 • zlepšuje estetický vzhled objektu
 • zvyšuje celkovou tržní hodnotu objektu, popř. bytů

Systém zateplování objektů je v současné době již běžně používanou stavební technologií. Při realizaci zateplení objektů Vám nabízíme pouze prověřené systémy a materiály jako jsou Baumit anebo Weber terranova.

Jaký se používá izolant?

Objekty lze zateplovat polystyrénem nebo minerální vlnou. Oba tyto izolanty mají podobné tepelně-izolační vlastnosti. Každý z nich má své výhody, které Vám sdělíme při osobní návštěvě. Celý zateplovací systém se skládá z jednotlivých komponentů. Jejich skladba je závislá na stavu podkladu a jeho případné další úpravě před započetím vlastní montáže – před započetím prací vše pečlivě posuzujeme.

Chcete poznat zateplovací systémy podrobněji?

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách - přijďte, těšíme se na Vás! Kontakty zde.