Menu Nezávazně poptat

Ceník montáže oken

Nechte si namontovat okna odborníky. Námi vyrobená okna vám namontujeme, jsme profesionálové s mnohaletou zkušeností a provádění montáží našich oken je pro nás každodenní záležitostí. Samozřejmě platí, že nejen na vyrobená okna, ale i na služby s nimi spojené Vám poskytneme záruku. V případě, že se dohodneme předem, můžeme okna namontovat systémem PKS 3 - je to způsob montáže, který jsme si jako firma nechali certifikovat a využívá standardního izolantu včetně parotěsného a paropropustného systému.

V případě, že si od nás vyberete kompletní výměnu oken, zajistíme vše potřebné od demontáže stávajících oken, dodávku  nových oken, zednické práce až po likvidaci  odpadu.

Napište nám  a zeptejte  se nezávazně na dodávku nových oken a na možnosti  montáže a služeb, které poskytujeme s našimi okny. Obratem vám zašleme kalkulaci a i s cenami za okna včetně montáže (ceník-nabídku) zdarma. Nebo navštivte některou z našich vzorkoven a my vám rádi sdělíme podrobnější informace. Kontaktujte nás a sdělte nám své představy o montáži či výměně oken ještě dnes.

Ceník montáže oken

Rozhodli jste se, že si necháte provést montáž námi vyrobených oken? Žádný problém, rádi pro Vás námi vyrobená okna namontujeme, tak jak naprosté většině našich zákazníků. Vyplňte nezávaznou poptávku na okna i s montáží a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme cenu za okna a montáž oken na míru.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Rychlá navigace