Ceník montáže oken

Nechte si namontovat okna odborníky. Námi vyrobená okna vám namontujeme, jsme profesionálové s mnohaletou zkušeností a provádění montáží našich oken je pro nás každodenní záležitostí. Samozřejmě platí, že nejen na vyrobená okna, ale i na služby s nimi spojené Vám poskytneme záruku. V případě, že se dohodneme předem, můžeme okna namontovat systémem PKS 3 - je to způsob montáže, který jsme si jako firma nechali certifikovat a využívá standardního izolantu včetně parotěsného a paropropustného systému.

V případě, že si od nás vyberete kompletní výměnu oken, zajistíme vše potřebné od demontáže stávajících oken, dodávku  nových oken, zednické práce až po likvidaci  odpadu.

Napište nám  a zeptejte  se nezávazně na dodávku nových oken a na možnosti  montáže a služeb, které poskytujeme s našimi okny. Obratem vám zašleme kalkulaci a i s cenami za okna včetně montáže (ceník-nabídku) zdarma. Nebo navštivte některou z našich vzorkoven a my vám rádi sdělíme podrobnější informace. Kontaktujte nás a sdělte nám své představy o montáži či výměně oken ještě dnes.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt