Plastové okno 120x130

O rozměrech svých oken rozhodujete už při plánování celého domu (i při rekonstrukci), proto tuto část nepodceňte. Na výsledném vzhledu vašeho bydlení se totiž podepíše nejen typ oken, ale i jejich velikost. Větší okna dodají interiéru na vzdušnosti a propustí do něj více světla. Počítejte však s tím, že na rozměrná okna spotřebujeme i více materiálu, čímž stoupne i jejich výsledná cena.

Vyrobíme vám okna jakýchkoliv rozměrů

A protože okna děláme na zakázku, jsme schopní vám vyrobit plastové, hliníkové i dřevěné okno jakéhokoliv rozměru. Rádi vám vyrobíme třeba i plastové okno o rozměru 120x130.

Plastová, hliníková nebo dřevěná okna?

Plastová okna jsou moderní a bezúdržbová a navzdory nižší ceně vám vydrží desítky let. Dřevěná okna si vás zase získají tradičním vzhledem a úctyhodnými tepelně-izolačními vlastnostmi. Dáváte-li přednost nadčasovému vzhledu a vysoké odolnosti, popřemýšlejte o hliníkových oknech.

Ceník oken

Okna se liší vlastnostmi, ale i cenou. Pokud vás zajímá, co všechno se v ceně oken kromě rozměru promítne, nahlédněte do našich ceníků plastových oken, ceníků dřevěných oken nebo ceníků hliníkových oken.

Ať už se rozhodnete pro plastové okno o rozměru 120x130 nebo úplně jiné, okna od PKS jsou vždy dobrá volba.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt