Plastové okno 88 - to nejlepší pro Váš domov

Okna a dveře pro naše zákazníky vyrábíme již více než 28 let a mezi naše nejlepší plastové výrobky patří Plastové okno 88. Plastové okno 88 je vyrobeno ze sedmikomorového profilového systému a je předurčeno zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy. Uplatnění může ale nalézt samozřejmě i v kterékoliv průmyslové stavbě či při rekonstrukcích.

Stavební hloubka profilu 88 mm ve spojení s různými trojskly znamená výsledný parametr Uw v intervalu 0,72 - 0,96 W/m2.K. U novostaveb tyto parametry pomáhají zajistit nižší náklady na vytápění, u rekonstrukcí zajistí významné snížení nákladů na vytápění oproti současnému stavu. Tím, že zvolíte Plastové okno 88, šetříte nejen náklady na vytápění, ale i životní prostředí. Plastové okno 88 totiž obsahuje vybrané profily s ekologickým jádrem, které při své výrobě zanechaly nižší ekologickou stopu, než zanechávají profily bez tohoto jádra. Vítaným bonusem je i nadstandardní nabídka barevné škály provedení a samotný designový tvar okna. A když všechny tyto výhody daného výrobku zabalíme pod značku PKS okna, tradičního českého výrobce oken, je prostě Plastové okno 88 to nejlepší pro Váš domov.

Tip: Detailní popis a vlastnosti Plastového okna 88 naleznete zde. Pro zaslání poptávky (anebo výpisu oken a dveří) můžete využít poptávkový formulář.

7662

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt