Pracujeme ve sterilním prostředí

Současná opětovně zhoršená situace ohledně šíření koronaviru na nás klade vysoké požadavky. Jarní i letní období jsme zvládli úspěšně a to i díky Vám, našim zákazníkům. Abychom Vám mohli být na blízku i nyní, opět jsme zavedli vybraná opatření s jednoznačným cílem – abychom předešli zbytečnému šíření a i nadále se Vám mohli věnovat, vyrábět pro Vás okna a dveře. A přitom všem dbát s maximální mírou na bezpečnost naší i Vaší.

Naši zaměstnanci i nadále pracují a jsou připraveni Vám poskytnout obvyklou obchodní nebo technickou podporu či potřebnou reakci. Pokud to lze, využívejte nyní spíše telefonickou či elektronickou komunikaci. Neváhejte a i nadále se obracejte na naše zaměstnance a kolegy.

Chcete vidět některá z opatření, které jsme proti šíření koronaviru přijali a jak nyní naši zaměstnanci pracují na Vašich zakázkách?

Dohodnutí zakázky na Vaše nová okna

Naši obchodníci s Vámi po telefonu nebo osobně v našich pobočkách vše vyjasní, domluví veškeré podrobnosti za účelem vypracování cenové nabídky, popř. za účelem vystavení smlouvy na nová okna.

9254

Zaměření stavebních otvorů pro Vaše nová okna našimi techniky

Naši technici k Vám přijedou vybavení ochrannými pomůckami.

9255

Výroba Vašich nových oken

I naši pracovníci ve výrobě jsou po celou pracovní dobu vybavení ochrannými pomůckami i rouškami.

9256

Montáž Vašich nových oken v bytě či na novostavbě

A samozřejmě i naši montážníci k Vám přijedou a ve své výbavy mají kromě potřebného nářadí i ochranné pomůcky, nákrčníky či roušky. Při montáži se snažíme postupovat s maximální bezpečností a ohleduplností.

9257

Pokud nás chcete kontaktovat, proveďte tak prosím přednostně telefonicky či e-mailem. Poptat okna a dveře můžete samozřejmě i přes poptávkový formulář.

Chcete poptat okna nebo vyhledat pobočku?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt