Praha - Chodov plastová okna a dveře

Adresa

Türkova 828/20
Praha 4
149 00

GPS:50.039776, 14.491840

Kontakty

p. Daniel Švoma Mobil:606 616 528 E-mail:praha@pks.cz

Otevírací doba

Po:dle dohody Út:dle dohody St:dle dohody Čt:dle dohody Pá:dle dohody

Nezávazně poptat na této pobočce

Fotogalerie

O pobočce

Pobočka specializující se na dřevěná, dřevohliníková, hliníková a plastová okna v Praze. Neváhejte nás navštívit, čekají zde na vás vyškolení obchodníci, kteří vám ochotně poskytnou kvalifikované poradenství v oblasti plastových, hliníkových i dřevěných oken a dveří.

Před návštěvou vždy doporučujeme kontaktovat vedoucího pobočky a domluvit si termín schůzky. V dané budově nás naleznete ve 3. patře.

Kde parkovat

Zaparkovat můžete na přilehlých prostorách v okolí budovy - místo Vám případně také upřesní služba na vrátnici při vjezdu do areálu.

Proč si vybrat okna a dveře od firmy PKS okna?

Společnost PKS okna je jedním z největších výrobců plastových oken a dveří v Česku. Naše plastová okna se vyznačují vysokou tepelnou a zvukovou izolací, minimálními nároky na údržbu a snadnou manipulací. V našem plastovém sortimentu naleznete také plastové velice praktické plastové dveře. Mimo plastových oken a dveří vyrábíme v našem závodě také dřevěné dveře a dřevěná okna, která můžete znát pod názvem eurookna, a hliníková okna a dveře. Moderním a trendovým řešením jsou i naše dřevohliníková okna a dveře.

Kromě prodeje samotných oken a dveří vám k nim nabízíme odbornou montáž a servis a doplňkový sortiment parapetů, sítí proti hmyzu a žaluzií. Dřevěná, dřevohliníková a plastová okna značky PKS okna poskytnou vašemu domu tak dobrou tepelnou izolací, že můžete získat dotaci EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. S našimi kvalitními dveřmi a okny získáte perfektní produkty za dobrou cenu. Přijďte se přesvědčit na naši pobočku a prohlédnout si náš sortiment nejenom plastových oken přímo v Praze.