Rok 2013

Exkurze ve firmě - SPŠ stavební H.Brod

Dne 26.9.2013 proběhla exkurze studentů Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Běchyně z Havlíčkova Brodu. Stejně jako každý rok studenti shlédli výrobní prostory PKS okna a.s. a zároveň i výrobní proces dřevěného i plastového okna a to včetně odborného výkladu z naší strany.

více informací

Den otevřených dveří

Sobota 15. června 2013 - to byl den, kdy jsme uspořádali v pořadí již třetí Den otevřených oken a dveří v naší firmě.

více informací

Školení pro autorizované prodejce

Dne 24.dubna 2013 proběhlo druhé letošní školení autorizovaných prodejců PKS okna a.s. Hlavním programem školení bylo navrhování izolačních skel (navrhování skel s ohledem na orientaci v objektu - světové strany, navrhování bezpečnostních skel, navrhování akustických skel) včetně přestavení několika moderních trendů v oblasti skel.

více informací

Exkurze ve firmě - ZŠ Nové Město na Moravě

Dne 24.4.2013 proběhla i exkurze žáků ZŠ Nové Město na Moravě, které zprostředkovala Hospodářská komora ve Žďáře nad Sázavou. Žáci nás navštívili v rámci přípravy na výběr budoucího povolání. Společně s našimi pracovníky si prohlédli výrobu plastových a dřevěných oken a dveří a zároveň jsme je seznámili i s historií naší firmy.

více informací

Exkurze ve firmě - 5. ZŠ Žďár nad Sázavou

Dne 15.4.2013 proběhla exkurze žáků 5.ZŠ Žďár nad Sázavou. Žáci nás navštívili v rámci přípravy na výběr budoucího povolání a kromě výrobních prostor si se základním výkladem prohlédli i výrobu plastových oken a dveří.

více informací

16. Ples skupiny firem PKS (2013)

Letošní již v pořadí 16. ples skupiny firem PKS se uskutečnil v sobotu 23. února ve ždárském Domě kultury. Celým večerem provázel známý moderátor, bavič a zpěvák Vláďa Hron, který naplnil večer několika svými pěveckými vstupy. Více jak tisícovce návštěvníků k poslechu a tanci hrála kapela 4 Sýkorky.

více informací

Školení pro autorizované prodejce

Dne 22.ledna 2013 proběhlo pravidelné školení autorizovaných prodejců PKS okna a.s. V rámci školení jsme představili novinku v oblasti plastových oken - novou výrobkovou řadu.

více informací

Setkání s autorizovanými prodejci, Hotel Iris

Dne 18. ledna 2013 proběhlo každoroční setkání autorizovaných prodejců PKS okna a.s. Pro tento rok jsme stejně jako minulý rok zvolili prostředí vinařské oblasti Jižní Moravy.

více informací