Menu Nezávazně poptat

Rok 2013

 • Exkurze ve firmě - SPŠ stavební H.Brod

  Dne 26.9.2013 proběhla exkurze studentů Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Běchyně z Havlíčkova Brodu. Stejně jako každý rok studenti shlédli výrobní prostory PKS okna a.s. a zároveň i výrobní proces dřevěného i plastového okna a to včetně odborného výkladu z naší strany.

 • Den otevřených dveří

  Sobota 15. června 2013 - to byl den, kdy jsme uspořádali v pořadí již třetí Den otevřených oken a dveří v naší firmě.

 • Školení pro autorizované prodejce

  Dne 24.dubna 2013 proběhlo druhé letošní školení autorizovaných prodejců PKS okna a.s. Hlavním programem školení bylo navrhování izolačních skel (navrhování skel s ohledem na orientaci v objektu - světové strany, navrhování bezpečnostních skel, navrhování akustických skel) včetně přestavení několika moderních trendů v oblasti skel.

 • Exkurze ve firmě - ZŠ Nové Město na Moravě

  Dne 24.4.2013 proběhla i exkurze žáků ZŠ Nové Město na Moravě, které zprostředkovala Hospodářská komora ve Žďáře nad Sázavou. Žáci nás navštívili v rámci přípravy na výběr budoucího povolání. Společně s našimi pracovníky si prohlédli výrobu plastových a dřevěných oken a dveří a zároveň jsme je seznámili i s historií naší firmy.

 • Exkurze ve firmě - 5. ZŠ Žďár nad Sázavou

  Dne 15.4.2013 proběhla exkurze žáků 5.ZŠ Žďár nad Sázavou. Žáci nás navštívili v rámci přípravy na výběr budoucího povolání a kromě výrobních prostor si se základním výkladem prohlédli i výrobu plastových oken a dveří.

 • 16. Ples skupiny firem PKS (2013)

  Letošní již v pořadí 16. ples skupiny firem PKS se uskutečnil v sobotu 23. února ve ždárském Domě kultury. Celým večerem provázel známý moderátor, bavič a zpěvák Vláďa Hron, který naplnil večer několika svými pěveckými vstupy. Více jak tisícovce návštěvníků k poslechu a tanci hrála kapela 4 Sýkorky.

 • Školení pro autorizované prodejce

  Dne 22.ledna 2013 proběhlo pravidelné školení autorizovaných prodejců PKS okna a.s. V rámci školení jsme představili dvě novinky v oblasti plastových oken, tj. Plastové okno 71 a Plastové okno 84.

 • Setkání s autorizovanými prodejci, Hotel Iris

  Dne 18.ledna 2013 proběhlo každoroční setkání autorizovaných prodejců PKS okna a.s. Pro tento rok jsme stejně jako minulý rok zvolili prostředí vinařské oblasti Jižní Moravy.

Rychlá navigace