Hliníkové interiérové stěny

Naší další specialitou v rámci hliníkových výrobků jsou interiérové stěny, které umožňují dokonale vyřešit kancelářské, popř. administrativní budovy a přitom zachovat dojem vzdušného a volného prostoru. Do interiérových stěn lze samozřejmě vkládat i dveře či další prvky.
Interiérové stěny jsou v moderních kancelářích často nezbytnou a velmi žádanou záležitostí. Představují luxus, eleganci, ale i praktičnost a dlouhodobou odolnost a trvanlivost.

V současné době Vám nabízíme

  • Hliníková stěna 45
  • Hliníková stěna 80

Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách, kde Vám zároveň rádi naše výrobky předvedeme - přijďte, těšíme se na Vás!

Technické parametry

Barevnost (RAL, atd.) ano
Přerušený tepelný most ano
Reference
Hliníkové interiérové stěny Realizace PKS okna a.s.

Barvy

Vzorník RAL vějiřek Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt