Plastové okno 150x100

Ať už si svůj vysněný dům stavíte od základů nebo se věnujete pouze rekonstrukci, v každém případě vás při výběru oken čeká otázka: Jaké rozměry oken zvolit? U novostavby to záleží především na celkovém stylu bydlení a na tom, jak moc prosvětlený chcete interiér mít. Velká okna sice znamenají vzdušnější místnosti a spoustu světla, ale také vyšší cenu. V případě rekonstrukcí pak leckdy musíte rozměry oken přizpůsobit těm původním.

Vyrobíme vám okno jakýchkoliv rozměrů

Všechna okna z naší nabídky děláme na zakázku, takže jsme schopní vám vyrobit okno jakéhokoliv rozměru, třeba i plastové okno o rozměru 150x100.

Rozměr oken a tepelné ztráty

Někteří lidé se při volbě rozměrnějších (konkrétně třeba francouzských) oken obávají větších tepelných ztrát, avšak zbytečně. Pokud rozměrnější okna umístíte na jih nebo jihozápad a necháte si je vyplnit trojsklem, snížíte tepelné ztráty na minimum.

Proč zrovna PKS okna?

Ať už budete vybírat plastová okna, hliníková okna nebo dřevěná okna na míru, vždy máte jistotu, že okno splňuje nejpřísnější normy a že jsme na jeho výrobu použili nejmodernější technologie. Na okna od nás získáte nadstandardní záruku (na plastová okna poskytujeme záruku 6 let, na dřevěná okna/eurookna a na hliníková okna 5 let) a možnost bezplatného seřízení v záruční době. Kvalitní servis oken a výměna oken dle vašich potřeb jsou tak u nás samozřejmostí.

Na tom, zda se nakonec rozhodnete pro plastové okno o rozměru 150x100 nebo úplně jiné, nezáleží. Okna jakýchkoliv rozměrů od PKS jsou vždy dobrá volba.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt