Plastové okno 100x100

K výběru oken, nehledě na to, zda zvolíte plastová okna, dřevěná okna či hliníková okna, patří i volba správných rozměrů. Rozměr okna si buď určíte sami podle toho, kam okno plánujete umístit nebo jej vyberete s ohledem na styl interiéru. Při rekonstrukcích pak můžete být značně limitováni původními rozměry oken. Šikovný projektant ovšem zvládne splnit i to nejnáročnější přání.

Jaký rozměr oken zvolit?

V případě, že máte při volbě rozměrů oken volnou ruku, zvažte, v kterých místnostech chcete mít nejvíce světla. Většinou lidé volí rozměrnější okna do kuchyně nebo do obývacího pokoje, kam se velmi hodí trojkřídlá nebo dokonce francouzská okna. Naopak do koupelny či sklepních prostor vám postačí okna menších rozměrů. Vždy ale počítejte s tím, že na okna větších rozměrů se spotřebuje více materiálu, čímž stoupne jejich cena.

Vyrobíme vám okna jakýchkoliv rozměrů

V naší nabídce najdete hliníková, dřevěná i plastová okna, všechna je vyrábíme na míru, takže jsme schopní vám vyrobit okno jakýchkoliv rozměrů, třeba i plastové okno o rozměru 100x100.

Ceník oken

Zatímco plastová okna se vyznačují jednoduchou údržbou a nižší cenou (přesto však vydrží desítky let), dřevěná okna si vás získají tradičním vzhledem a výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Hliníková okna zase lákají nadčasovým designem a špičkovou odolností. Jejich ceny se samozřejmě liší a pokud vás zajímá jak moc, nahlédněte do našich ceníků plastových oken, ceníků dřevěných oken nebo do ceníků hliníkových oken. Nadstandardní záruka, kvalitní servis oken a výměna oken dle vašich požadavků jsou u nás samozřejmostí.

Ať už se rozhodnete pro plastové okno o rozměru 100x100 nebo úplně jiné, okna od PKS jsou vždy dobrá volba.

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt