Jak vybrat a koupit ta správná okna

Jak vybrat okna

Ať už budete vybírat nová dřevěná, dřevohliníková, hliníková nebo plastová okna do domu či bytu můžete se rozhodovat podle různých kritérií. Z naší mnohaleté zkušenosti víme, že před vlastní koupí oken je velmi důležité zvážit některé klíčové faktory a odpovědět si na hlavní otázky týkající se finálního výběru.

Přemýšlíte-li nad výběrem konkrétního typu oken, zkuste si nejprve odpovědět na níže uvedené otázky. Pomohou vám lépe se rozhodnout, zdali jsou pro vás lepší dřevěná okna, plastová okna nebo hliníková okna.

Následně můžete vybraný typ oken objednat nebo si nechat zaslat ceny plastových oken od specializované firmy.

Jak koupit okna

Předvýrobní fáze

Než začneme Vaše okna v našich provozovnách vyrábět, je třeba vše důležité vyjasnit. Proto Vám nejprve bezplatně zpracujeme cenovou nabídku, která je poté přílohou obchodní smlouvy.

Zahájení a vyrobení okna

Před vlastní výrobou Vašich oken vždy probíhá odborné zaměření výrobních rozměrů našimi techniky přímo u Vás v domě či bytě. Teprve až na základě těchto přesných hodnot probíhá výroba Vámi požadovaných oken.

Po vyrobení okna

Samotnou výrobou oken vše nekončí. Okna Vám samozřejmě odborně namontujeme a naši montážníci Vám i vysvětlí, jak je obsluhovat a jak se o ně starat. Pokud byste následně potřebovali provést servisní zásah tak stačí zavolat na naši bezplatnou servisní linku 800 23 00 24 a my se o vše postaráme.