Využijte výhod poptávkového formuláře

Výroba plastových oken na míru je technicky náročný proces, který vyžaduje precizní specifikaci a přípravu prováděcích dokumentů. Dá se říci, že celý proces začíná již samotnou poptávkou. Pokud při poptávce oken (případně dveří nebo zimní zahrady) využijete připravený on-line formulář a připojíte k němu všechny potřebné informace, pomůžete nám celý proces urychlit a zjednodušit. A výsledná cenová nabídka k Vám poté dorazí o poznání dříve.

Čím více informací, tím méně starostí

V reakci na vaši poptávku připravíme cenovou nabídku, svým způsobem se dá říct, že se jedná o prvotní cenu. Samozřejmě platí, že čím více informací nám sdělíte a čím podrobnější budou, tím přesnější nabídku pro Vás připravíme. Nabídka bude zároveň vyhovovat všem vašim požadavkům a přáním. Základní rysy finálního řešení nám sdělíte hned v úvodu formuláře ­ dozvíme se tak, o jaký výrobek máte zájem, z jakého materiálu má být vyrobený a pro jaký typ budovy je určený. Důležité jsou pro nás a pro zpracování cenové nabídky také rozměry oken či dveří, počet stavebních otvorů, požadované členění výplní, kvalita tepelné a zvukové izolace nebo barva a typ kování. Toto vše můžete uvést do poznámky anebo můžete vše probrat až s našim obchodníkem, který se Vám následně zpětně ozve aby si s Vámi Vaše podklady prošel. Přečtěte si naše články o tom, jak vybrat plastová nebo dřevěná okna, a o výhodách eurooken.

Máte vlastní projektovou dokumentaci? Pošlete ji také

Řadu klíčových informací můžeme získat také z projektové dokumentace k vašemu domu – typicky se jedná o zmíněné rozměry a dispozice stavebních otvorů nebo parametry zateplení. Jestliže takovou dokumentaci vlastníte, její kopii připojte k poptávce. Pokud známe i detaily typu zateplení, popř. další požadavky stanovené projektovou dokumentací, můžeme Vám nabídnout to nejvhodnější řešení, které odpovídá požadavkům vašeho projektu.

Kvalita produktu závisí i na kvalitě navazujících prací

Plastová okna plní všechny své funkce až teprve v okamžiku, kdy jsou řádně usazená ve stavebním otvoru. Kromě samotné výroby plastových oken a dveří proto nabízíme i navazující montážní a zednické práce. Včetně montáže formou systému PKS 3 s využitím paropropustných a parotěsných pásek. Vybráním navazujících prací přímo v poptávkovém formuláři máte zajištěno, že Vaše nabídka bude obsahovat i tyto práce. Následně Vám také můžeme zajistit i kompletní realizace na klíč, bez nutnosti hledat další firmy a následně je vzájemně koordinovat.

Mezi objednávkou a realizací

Vaši poptávku převezme náš obchodník, který po detailním prostudováním společně s technikem vytvoří cenovou nabídku, cenovou kalkulaci. Je dobrým a obvyklým pravidlem, že v průběhu přípravy Vás ještě telefonicky kontaktuje, aby s Vámi probral možnosti řešení a doporučil Vám právě to nejlepší pro Váš dům či byt. Následně Vám kompletně zpracovanou cenovou nabídku zasílá obvykle e-mailem. Veškeré další kroky, které následují, až k případné realizaci si můžete prohlédnout na speciální stránce. Samozřejmostí je i zaměření otvorů naším technikem přímo u vás doma či na stavbě a vzájemné odsouhlasení ještě před zahájením výroby.