Plastové dveře Jaroměř

Zvažujete výměnu vchodových dveří a bydlíte v Jaroměři? Investujte do kvalitních plastových dveří, o které nemusíte pečovat, a přesto vám vydrží téměř na věky. Vynikají vysokou odolností vůči vlivům vnějšího prostředí a jsou vyrobeny z extrémně pevného plastu za použití moderních technologií s podílem ruční práce. Kromě toho si můžete vybrat, v jaké barvě je chcete zhotovit, aby vám perfektně sedly k exteriéru vašeho domu.

Vchodové plastové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vchodových plastových dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy. Ceník plastových dveří na webu nehledejte. Ceny plastových dveří jsou spočítány vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

V současné době nabízíme tyto plastové vchodové dveře

 • Plastové dveře 76
 • Plastové dveře 88

Všechny vchodové plastové dveře vyrábíme s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací. Dveře vyrábíme z plastových profilů značek Deceuninck a Kömmerling.

Reference

Barevné varianty

Kirsch Douglasie
Kirsch Douglasie
Moosgrün
Moosgrün
Reinweiss
Reinweiss
Irish Oak
Irish Oak
Rot
Rot
Metbrush Quarzgrau
Metbrush Quarzgrau
Black Cherry
Black Cherry
Rustic Cherry
Rustic Cherry
Cherry Amaretto
Cherry Amaretto
Schwartz Ulti-Matt glatt
Schwartz Ulti-Matt glatt
Winchester XA
Winchester XA
Lichtgrau
Lichtgrau
Cremeweis
Cremeweis
Schokoladenbraun
Schokoladenbraun
Braun
Braun
Golden Oak
Golden Oak
Nussbaum
Nussbaum
Mahagoni
Mahagoni
Anthrazit
Anthrazit
Grau
Grau
Anthrazit glatt
Anthrazit glatt
Quarzgrau
Quarzgrau
Singnalgrau glatt
Singnalgrau glatt
Mooreiche
Mooreiche
Alux DB 703
Alux DB 703
Grün
Grün
Bergkiefer
Bergkiefer
Oregon
Oregon
Macoré
Macoré
Stahlblau
Stahlblau
Basaltgrau glatt
Basaltgrau glatt
Sheffield Oak light
Sheffield Oak light
Nevada
Nevada
Soft Cherry
Soft Cherry
Grau glatt
Grau glatt
Schwartzbraun matt glatt
Schwartzbraun matt glatt
Bílá
Bílá

Typy plastových vchodových dveří

 • Konstrukční (bez ozdobné výplně) - plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo. Vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité viz. katalogy konstrukčních plastových dveří - pro Plastové dveře 88 (pdf), anebo pro Plastové dveře 76 (pdf).
 • S ozdobnou výplní - výplň vchodových dveří je zhotovena jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, popř. z TPR jádra, a pohledovou část tvoří plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité viz. Katalog plastových dveří - s výplněmi (pdf) a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní viz. Katalog plastových dveří - s překryvnými výplněmi (pdf).

  Tip: vyzkoušejte konfigurátor ozdobných výplní jednoho z našich dodavatelů, firmy VP Trend, a navrhněte si svoji variantu vchodových dveří! (vyžaduje Adobe Flash)

Zamykání

 • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
 • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.
Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt

Plastové dveře vchodové - ceník

Rozhodli jste se pro naše plastové vchodové dveře? Pořiďte si dveře přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník plastových vchodových dveří na míru.

Přijďte se informovat na naši nejbližší pobočku v Hradeci Králové a vyškolený personál vám odborně poradí a odpoví na všechny vaše otázky.

Hradec Králové
Karel Kuttelwascher
mobil: 724 747 357
e-mail: hradeckralove@pks.cz
Plastové dveře Jihočeský kraj Plastové dveře Jihomoravský kraj Plastové dveře Karlovarský kraj Plastové dveře Královehradecký kraj Plastové dveře Liberecký kraj Plastové dveře Moravskoslezský kraj Plastové dveře Olomoucký kraj Plastové dveře Pardubický kraj Plastové dveře Plzeňský kraj Plastové dveře Praha Plastové dveře Středočeský kraj Plastové dveře Ústecký kraj Plastové dveře Kraj Vysočina Plastové dveře Zlínský kraj Plastové dveře Brno Plastové dveře Havlíčkův Brod Plastové dveře Hradec Králové Plastové dveře Chrudim Plastové dveře Jihlava Plastové dveře Kolín Plastové dveře Litomyšl Plastové dveře Olomouc Plastové dveře Praha Plastové dveře Přerov Plastové dveře Velké Meziříčí Plastové dveře Veltrusy Plastové dveře Vyškov Plastové dveře Žďár nad Sázavou Plastové dveře Benešov Plastové dveře Beroun Plastové dveře Blansko Plastové dveře Boskovice Plastové dveře Břeclav Plastové dveře Čáslav Plastové dveře Dobřichovice Plastové dveře Dobříš Plastové dveře Heřmanův Městec Plastové dveře Hodonín Plastové dveře Holice Plastové dveře Hořice Plastové dveře Hořovice Plastové dveře Humpolec Plastové dveře Choceň Plastové dveře Chotěboř Plastové dveře Ivančice Plastové dveře Jaroměř Plastové dveře Jesenice Plastové dveře Jičín Plastové dveře Kladno Plastové dveře Kralupy nad Vltavou Plastové dveře Kuřim Plastové dveře Kutná Hora Plastové dveře Liberec Plastové dveře Libchavy Plastové dveře Mělník Plastové dveře Milovice Plastové dveře Modřany Plastové dveře Moravská Třebová Plastové dveře Náchod Plastové dveře Nedrahovice Plastové dveře Neratovice Plastové dveře Nový Bydžov Plastové dveře Nymburk Plastové dveře Oslavany Plastové dveře Ostrava Plastové dveře Pardubice Plastové dveře Plzeň Plastové dveře Poděbrady Plastové dveře Prostějov Plastové dveře Protivanov Plastové dveře Radiměř Plastové dveře Rakovník Plastové dveře Roudnice nad Labem Plastové dveře Rychnov nad Kněžnou Plastové dveře Říčany Plastové dveře Skuteč Plastové dveře Slaný Plastové dveře Sobotka Plastové dveře Svitavy Plastové dveře Šitbořice Plastové dveře Tišnov Plastové dveře Trutnov Plastové dveře Ústí nad Orlicí Plastové dveře Úvaly Plastové dveře Velvary Plastové dveře Vysoké Mýto Plastové dveře Zbuzany Plastové dveře Zlín

Proč PKS okna?

 • Jeden z největších výrobců oken v ČR
 • 31 let zkušeností s výrobou oken a dveří
 • Komplexní nabídka oken a dveří
 • Výroba v moderních halách přímo v ČR
 • Nadstandardní záruka a servis

Mohlo by vás dále zajímat