Menu Nezávazně poptat

Plastové dveře Havlíčkův Brod

Rekonstruujete dům a chystáte se vyměnit dveře? Sáhněte po plastových dveřích od firmy PKS okna. Český výrobce vám zaručí tu nejvyšší kvalitu materiálu i zpracování. Plastové dveře od firmy PKS okna zhotovené za pomocí moderních technologií s podílem ruční práce disponují téměř neomezenou životností a vynikají vysokou odolností vůči vlivu povětrnostních podmínek. Vybrat si můžete ze široké nabídky barevných variant, aby se vám plastové dveře perfektně hodily k exteriéru celého domu. Navštivte naši pobočku v Havlíčkůvě Brodě a nechte si poradit od vyškoleného personálu.

Vchodové plastové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vchodových plastových dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy. Ceník plastových dveří na webu nehledejte. Ceny plastových dveří jsou spočítány vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

V současné době nabízíme tyto plastové vchodové dveře

  • Plastové dveře 76
  • Plastové dveře 84
  • Plastové dveře 88

Všechny vchodové plastové dveře vyrábíme s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací. Dveře vyrábíme z plastových profilů značek Inoutic a Kömmerling.

Plastové dveře

Dodavatelé materiálu

Kömmerling Inoutic Siegenia VP Perito

Typy plastových vchodových dveří

  • konstrukční (bez ozdobné výplně) - plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo. Vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité (viz. Katalog plastových dveří - konstrukčních (pdf)
  • s ozdobnou výplní - výplň vchodových dveří je zhotovena jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, popř. z TPR jádra, a pohledovou část tvoří plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité (viz. Katalog plastových dveří - s výplněmi (pdf) a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní (viz. Katalog plastových dveří - s překryvnými výplněmi (pdf).

    Tip: vyzkoušejte konfigurátor ozdobných výplní jednoho z našich dodavatelů, firmy VP Trend, a navrhněte si svoji variantu vchodových dveří! (vyžaduje Adobe Flash)

Zamykání

  • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
  • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.

Barevné varianty

Vybrané realizace

Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Plastové dveře vchodové - ceník

Rozhodli jste se pro naše plastové vchodové dveře? Pořiďte si dveře přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník plastových vchodových dveří na míru.

Adresa

Jihlavská 628
Havlíčkův Brod
583 01

GPS
49.602828, 15.579091

Otevírací doba

Po:12:00–16:00
Út:12:00–16:00
St:12:00–16:00
Čt:zavřeno
Pá:zavřeno

Telefon a e-mail

p. Jiří Landsman
602 661 306
havlbrod@pks.cz

Rychlá navigace