Dřevěné dveře Nymburk

Investujte do dřevěných dveří a vytvořte vašemu domovu elegantní a reprezentativní vstup. Pokud bydlíte v Nymburce, přijďte se podívat na některou z našich poboček a vybrat si své dveře osobně. Zvolit si můžete z několika barevných variant takovou, která se nejlépe hodí k exteriéru vašeho domu. Vyškolený personál vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Dveře vám vyrobíme na míru i s kováním a doplňky podle vašeho přání. Díky lepení z vícevrstvých lamel vynikají pevností a odolností vůči vlivům vnějšího prostředí.

Vchodové dřevěné dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Dřevěné dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí, ale tvoří zároveň i bezpečný a reprezentativní vstup do rodinných či bytových domů.

Vchodové dřevěné dveře jsou vyráběny z vícevrstvých lepených lamel a to jak v nastavovaném, tak nenastavovaném provedení (fix anebo cink). Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika - klika, klika – koule, atd.) anebo doplňků (kukátko, poštovní vhoz, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, elektrický zámek, samozavírač, stavěč, atd.).

Naši obchodníci a technici jsou připraveni vám ochotně poradit s výběrem dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy.  Ceník dřevěných dveří na webu nehledejte Ceny dřevěných vchodových dveří spočítáme vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

Dřevěné vchodové dveře v naší nabídce

  • Dřevěné dveře 78
  • Dřevěné dveře 88
Reference
Dřevěné dveře vchodové Realizace PKS okna a.s.

Barvy

smrk jasan
smrk jasan
smrk dougaska
smrk dougaska
smrk tis
smrk tis
smrk třešeň
smrk třešeň
smrk kaštan
smrk kaštan
smrk kotibé
smrk kotibé
smrk teak
smrk teak
smrk ořech
smrk ořech
meranti cedr
meranti cedr
meranti eukalyptus
meranti eukalyptus
meranti dub
meranti dub
meranti hruška
meranti hruška
meranti mahagon
meranti mahagon
meranti litchi
meranti litchi
meranti santal
meranti santal
meranti palisandr
meranti palisandr
dub pinie
dub pinie
dub afromorsia
dub afromorsia
dub makore
dub makore
dub platan
dub platan
dub eben
dub eben
Rozsah a vzhled barevného provedení je pouze informativní, aktuální nabídku Vám rádi sdělíme v našich showroomech a pobočkách.

Typy dřevěných vchodových dveří

Všechna dřevěná okna a dveře jsou vyráběna s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací.

Zamykání

  • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
  • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.
Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?
Zavolejte nám Vyplňte nezávaznou poptávku Zabere Vám to jen 3 minuty
Vyhledejte nejbližší
Pobočku
Vyhledat kontakt

Dřevěné vchodové dveře - ceník

Rozhodli jste se pro naše dřevěné vchodové dveře? Pořiďte si vchodové dveře přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník dřevěných vchodových dveří na míru.

Informujte se v vaší nejbližší pobočce v Kolíně a přesvědčte se o kvalitním zpracování a prvotřídním materiálu dřevěných dveří od firmy PKS okna.

Kolín
Havlíčkova 915
282 02, Kolín 4
p. Pavel Procházka
mobil: 602 575 985
e-mail: kolin@pks.cz
Otevírací doba
Po: zavřeno
Út: 12:30-16:30
St: zavřeno
Čt: 12:30-16:30
Pá: zavřeno
Dřevěné dveře Jihočeský kraj Dřevěné dveře Jihomoravský kraj Dřevěné dveře Karlovarský kraj Dřevěné dveře Královehradecký kraj Dřevěné dveře Liberecký kraj Dřevěné dveře Moravskoslezský kraj Dřevěné dveře Olomoucký kraj Dřevěné dveře Pardubický kraj Dřevěné dveře Plzeňský kraj Dřevěné dveře Praha Dřevěné dveře Středočeský kraj Dřevěné dveře Ústecký kraj Dřevěné dveře Kraj Vysočina Dřevěné dveře Zlínský kraj Dřevěné dveře Brno Dřevěné dveře Havlíčkův Brod Dřevěné dveře Hodonín Dřevěné dveře Hradec Králové Dřevěné dveře Chrudim Dřevěné dveře Jihlava Dřevěné dveře Kolín Dřevěné dveře Litomyšl Dřevěné dveře Olomouc Dřevěné dveře Praha Dřevěné dveře Přerov Dřevěné dveře Velké Meziříčí Dřevěné dveře Veltrusy Dřevěné dveře Vyškov Dřevěné dveře Žďár nad Sázavou Dřevěné dveře Benešov Dřevěné dveře Beroun Dřevěné dveře Blansko Dřevěné dveře Boskovice Dřevěné dveře Břeclav Dřevěné dveře Čáslav Dřevěné dveře Dobřichovice Dřevěné dveře Dobříš Dřevěné dveře Heřmanův Městec Dřevěné dveře Holice Dřevěné dveře Hořice Dřevěné dveře Hořovice Dřevěné dveře Humpolec Dřevěné dveře Choceň Dřevěné dveře Chotěboř Dřevěné dveře Ivančice Dřevěné dveře Jaroměř Dřevěné dveře Jesenice Dřevěné dveře Jičín Dřevěné dveře Kladno Dřevěné dveře Kralupy nad Vltavou Dřevěné dveře Kuřim Dřevěné dveře Kutná Hora Dřevěné dveře Liberec Dřevěné dveře Libchavy Dřevěné dveře Mělník Dřevěné dveře Milovice Dřevěné dveře Modřany Dřevěné dveře Moravská Třebová Dřevěné dveře Náchod Dřevěné dveře Nedrahovice Dřevěné dveře Neratovice Dřevěné dveře Nový Bydžov Dřevěné dveře Nymburk Dřevěné dveře Oslavany Dřevěné dveře Ostrava Dřevěné dveře Pardubice Dřevěné dveře Plzeň Dřevěné dveře Poděbrady Dřevěné dveře Prostějov Dřevěné dveře Protivanov Dřevěné dveře Radiměř Dřevěné dveře Rakovník Dřevěné dveře Roudnice nad Labem Dřevěné dveře Rychnov nad Kněžnou Dřevěné dveře Říčany Dřevěné dveře Skuteč Dřevěné dveře Slaný Dřevěné dveře Sobotka Dřevěné dveře Svitavy Dřevěné dveře Šitbořice Dřevěné dveře Tišnov Dřevěné dveře Trutnov Dřevěné dveře Ústí nad Orlicí Dřevěné dveře Úvaly Dřevěné dveře Velvary Dřevěné dveře Vysoké Mýto Dřevěné dveře Zbuzany Dřevěné dveře Zlín

Proč PKS okna?

  • Jeden z největších výrobců oken v ČR
  • 32 let zkušeností s výrobou oken a dveří
  • Komplexní nabídka oken a dveří
  • Výroba v moderních halách přímo v ČR
  • Nadstandardní záruka a servis

Mohlo by vás dále zajímat