Menu Nezávazně poptat

Hliníkové dveře Středočeský kraj

Přemýšlíte nad novými vchodovými dveřmi? Prohlédněte si je přímo na některé prodejně ve Středočeském kraji a přesvědčte se o kvalitě materiálu i zpracování přímo u výrobce. Nabízíme vám zhotovení hliníkových vchodových dveří na míru. Dveře vyrobíme a opatříme dveřním kováním a doplňky přesně podle vašich přání. Stejně tak si sami zvolíte barevné provedení. Díky použitému materiálu jsou dveře prakticky bezúdržbové a vynikají svou pevností a odolností vůči povětrnostním podmínkám.

Vchodové hliníkové dveře jsou to první, co majitel či návštěvník objektu při příchodu uvidí. Vchodové dveře vyrobené z hliníku jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a reprezentativní vstup do administrativních či provozních budov, rodinných či bytových domů.

Vchodové hliníkové dveře nabízíme v široké škále mnoha variant provedeni, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši technici a obchodníci jsou připraveni vždy ochotně pomoci s výběrem hliníkových vchodových dveří pro váš dům. A to vždy s ohledem na vaše představy. Ceník vchodových hliníkových dveří na webu nehledejte Ceny hliníkových vchodových dveří spočítáme vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

Vchodové hliníkové dveře v naší nabídce

 • Hliníkové dveře 60 (s přerušeným tepelným mostem)
 • Hliníkové dveře 70 (s přerušeným tepelným mostem)
 • Hliníkové dveře 86 (s přerušeným tepelným mostem)
 • Hliníkové dveře 104 (s přerušeným tepelným mostem)

Podrobnější informace, rady a doporučení vám rádi sdělíme v našich vzorkovnách, kde vám zároveň rádi vchodové hliníkové dveře předvedeme. Přijďte, nebo nás kontaktujte těšíme se na vás! Hliníkové vchodové dveře jsou vyráběny z vícekomorových profilů včetně přerušeného tepelného mostu.

Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika - klika, klika – koule, atd.) anebo doplňků (poštovní vhoz, elektrický zámek, samozavírač, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, stavěč, atd.). Zvýšenou bezpečnost dveří zajišťuje mj. i bezpečnostní vložka FAB.

Hliníkové dveře

Technické parametry

 • Barevnost (RAL, atd.) ano
 • Přerušený tepelný most ano

Dodavatelé materiálu

FAB Aluprof AGC Izos

Typy hliníkových vchodových dveří

 • bez ozdobné výplně (konstrukční) - viz. samostatný katalog
 • s ozdobnou výplní - viz. samostatný katalog
 • Zamykání

  • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
  • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích.

  Barevné varianty

  Vzorník RAL vějiřek

  Hliníkové produkty opatříme barevným odstínem dle vzorníku RAL, eloxem v odstínech od stříbrné přes bronz až po černou
  nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, dle vašeho výběru nebo zadání vašeho architekta.

  Vzorník barev dle standardu RAL, zde vzhledem k množství barev neuvádíme. Je k dispozici k nahlédnutí na našich pobočkách. Orientačně můžete také nahlédnout na www.ralcolor.com.


  Vybrané realizace

  Zaujala vás naše nabídka nebo máte další otázky?

  Ceník hliníkových dveří

  Rozhodli jste se pro naše hliníkové dveře? Pořiďte si dveře přesně podle svých představ za přijatelnou cenu. Vyplňte nezávaznou poptávku a my Vám na základě Vašich požadavků sestavíme přesnou kalkulaci a zašleme ceník hliníkových dveří na míru.

  Podívejte se po vaší nejbližší pobočce ve Středočeském kraji a nechte si poradit od vyškoleného personálu.
  Rychlá navigace